V tomto článku ti opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň.

1. Show No More

Náš dnešný rebríček začneme veľmi zaujímavou aplikáciou. Ak máš dobrých priateľov, ktorí ti neustále berú telefón a pozerajú si fotografie, nedovoľ im to. S touto aplikáciou si totiž môžete vybrať obsah, ktorý budú vidieť.

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 3

 Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Show No More – Marcell Simon

Pôvodná cena: 0.99€

2. Tracing Pro

Zaujímavá aplikácia, ktorá bude koncentrovať všetky tvoje pohybové dáta na kope. Pomocou tejto aplikácie si tak budeš môcť zistiť koľko času si denne strávil pri domácich prácach, športe, na internete a mnoho iného.

iPhone Screenshot 1

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Tracing Pro – imTime.com

Pôvodná cena: 0.99€

3. SkyWidgets

SkyWidgets je zaujímavá aplikácia, ktorá isto poteší každého milovníka aktuálnych informácií o svojej polohe. Pomocou tejto aplikácie, ktorá má formu widgetu budeš mať vždy prehľad o aktuálnom dianí v tvojej oblasti. Aplikácia tiež podporuje Apple Watch.

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 2

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: SkyWidgets | Location Information Widgets – Christoph Schulz

Pôvodná cena: 0.99€

4. Orby Widgets

Ďalšia zaujímavá aplikácia v našom dnešnom rebríčku, ktorá má opäť formu widgetu. Konečne sa do Notifikačného centra na iOS dostane widget, ktorý má skutočne dobré využite ako napríklad rýchla voľba alebo mnoho iného.

iPhone Screenshot 1

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Orby Widgets – To Make Notification Center Even More Useful – Monis Manzoor

Pôvodná cena: 2.99€

5. Echo Prime

Echo Prime je skvelá a veľmi dobre 3D graficky prepracovaná hra. V hre sa snažíš zachrániť ľudstvo tým, že bojuješ proti rôznym nepriateľom a môžeš svoju postavu rôzne vylepšovať.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Echo Prime – Robot Entertainment

Pôvodná cena: 0.99€

Prečítajte si tiež  Oppo ukázalo tretiu generáciu kamery pod displejom. Takto z nej vyzerá Selfie!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.