V dnešnom článku vám opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Zhodou okolností mali všetky aplikácie v dnešnom výbere pôvodnú cenu rovnakú. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň.

1. Eye Color Booth

Ak radi upravujete fotografie tým, že do nich vkladáte rôzne zábavné prvky, tak potom aplikácia Eye Color Booth je to práve pre vás. Umožňuje fotografovanej osobe napríklad “vymeniť” oči, čím môžu vzniknúť naozaj zábavné zábery. Následne tieto fotky môžte zdielať na rôznych sociálnych sieťach.

- Reklama -

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Eye Color Booth – eyad ayesh

Pôvodná cena: 0,99$

2. InstaPaint

Máte radi kreslenie? Ak áno, tak potom táto aplikácia je určená práve pre vás. Umožňuje totiž vytváranie ľubovoľných kresieb presne podľa vašich predstáv. Navyše, svoje umelecké dielo môžete neskôr taktiež zdielať na rôznych sociálnych sieťach a ukázať vaše výtvory priateľom.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: InstaPaint – eyad ayesh

Pôvodná cena: 0,99$

3. Angry Flappy Bee

Už dávno sme nepočuli o legendárnej hre Flappy Bird. A práve preto je načase, aby bola nejaká aplikácia s rovnakým princípom zdarma. Táto hra síce nie je tak pekne spracovaná ako jej predloha, no svoj účel naštvať vás, určite splní. Ale je škoda že Flappy Bird si už nemôžme stiahnuť.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Angry Flappy Bee – eyad ayesh

Pôvodná cena: 0,99$

4. Dog Whistler!

Užitočná aplikácia pre ľudí, ktorí majú psa. Umožňuje totiž premeniť váš iPhone na psiu píšťalku, ktorá vydá vysoký tón, ktorý započuje len váš domáci miláčik. Môžte si aj nastavovať výšku tónu. Či však funguje rovnako dobre ako klasická psia píšťalka nevieme.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Dog Whistler! – eyad ayesh

Pôvodná cena: 0,99$

5. Camera wow

Zaujímavá fotoaplikácia, ktorá umožňuje prevádzať zaujímavé úpravy na vašich fotografiách. Pomocou tejto aplikácie budete môcť svojim fotkám dodávať rôzne zaujímavé efekty podľa vašej chuti. Následne si môžte upravené fotky uložiť alebo zdielať ich na sociálnych sieťach.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu:

Pôvodná cena: 0,99$

 

 

 

 

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.