Dnes ti opäť prinášame 5 aplikácií, ktoré si môžeš do svojho iPhonu či iPadu stiahnuť úplne zadarmo. Ešte pred tým, než sa do toho pustíme, by sme ťa chceli upozorniť, že ponuka je časovo limitovaná a niektoré aplikácie v čase keď toto čítaš už nemusia byť zadarmo. Stáva sa to ale málokedy, poďme teda na to.

Pixlu

Pixlu je jedinečná aplikácia, ktorá ti umožňuje upravovať fotografie trochu ináč. Vďaka možnosti úpravy veľkosti pixelov či kontrastu, môžeš z niektorých záberov urobiť doslova umelecké dielo. Najlepšie na tejto aplikácií je hádam to, že je kompatibilná aj s iPadmi a ich Retina displejmi. Aplikáciu spustíš aj na starších operačných systémoch ako je iOS 7.

Pôvodná cena aplikácie: 0,99

Pixlu si zadarmo môžeš stiahnuť priamo tu

Leonardo da Vinci: Anatomy

Pokiaľ si veľkým fanúšikom Leonarda da Vinciho a zaujíma ťa anatómia ľudského tela, poprípade sa chceš o ňom niečo viac naučiť, táto aplikácia je pre teba ako stvorená. Jej pôvodná cena je pomerne vysoká a ak ti nevadí absencia Slovenského jazyka, v tom prípade určite sťahuj.

Pôvodná cena aplikácie: 13,99

Leonardo da Vinci: Anatomy si môžeš bezplatne stiahnuť tu!

VideoPix

Občas sa stane, že počas toho, ako zachytávaš na video nejaký vydarený moment by sa hodilo urobiť fotku. Aj keď iOS ponúka túto možnosť, nie vždy to stihneš a tak si odkázaný na screenshot. To však ako všetci dobre vieme nie je úplne ideálne a tak určite oceníš schopnosti aplikácie VideoPix, ktoré dokážu urobiť z videa fotografiu. Okrem iného aplikácia prináša aj iné funkcie ako napríklad editáciu SlowMo videa, takže má čo ponúknuť naozaj každému.

Pôvodná cena aplikácie: 1,99

VideoPix si môžeš stiahnuť priamo tu!

Get_Fiquette

Get_Fiquette je jednoduchá hra, ktorá ti ponúkne množstvo zábavy. Tvojou úlohou v tejto hre bude zastaviť Mr Fiquette, ktorý práve unikol z väzenia a zameral sa so svojou lúpežníckou aktivitou na nevinné mesto Bootleg City. Zastaviť ho budeš môcť pomocou rôznych predmetov, ktoré ti mestečko ponúkne napríklad ako hádzanie kvetináčov, avšak musíš to stihnúť kým Mr Fiquette neunikne do teplovzdušného balónu. Sme si istí, že pri tejto hre zažiješ množstvo zábavy tak neváhaj a stiahni si ju hneď teraz!

Pôvodná cena aplikácie: 0,99

Get_Fiquette si môžeš stiahnuť priamo tu!

Blood Bowl

Ak si fanúšikom športu a obľubuješ Americký futbal tak sa ti táto hra určite zapáči. Hra Blood Bowl má aj jemný nádych fantasy spojený s brutalitou ako typický Americký futbal. V hre si môžeš vybrať či budeš hrať za našu ľudskú rasu alebo si vyberieš z iných rôznych stvorení ako napríklad trolov a podobne. Hra ťa zabaví určite na dlho aj kvôli svojej super grafike a spracovaniu.

Prečítajte si tiež  Dnešná nedeľná dávka bezplatných aplikácií!

Pôvodná cena aplikácie: 0,99

Blood Bowl si môžeš stiahnuť priamo tu!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.