Dnes ti opäť prinášame 5 aplikácií, ktoré si môžeš do svojho iPhonu či iPadu stiahnuť úplne zadarmo. Ešte pred tým, než sa do toho pustíme, by sme ťa chceli upozorniť, že ponuka je časovo limitovaná a niektoré aplikácie v čase keď toto čítaš už nemusia byť zadarmo. Stáva sa to ale málokedy, poďme teda na to.

1. Nature Wallpapers

Hľadáš prekrásne tapety pre tvoj iPhone, iPod Touch alebo iPad? Možno si práve našiel tú správnu aplikáciu. Každý deň sú pridávané nové tapety, ako pre zamknutú obrazovku, tak aj na plochu. Tapety, ktoré ťa zaujmú môžeš zdieľať na sociálnych sieťach aj pomocou emailu.

- Reklama -

Pôvodná cena aplikácie: 0,99

Aplikáciu Nature Wallpapers si môžeš stiahnuť priamo tu! 

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 2iPhone Screenshot 3

2. Clone Magic

Chcel by so vytvárať fotky, kde budeš ty alebo niekto iný niekoľkokrát, ale nevieš, ako na to? Máme pre teba jednu aplikáciu, vďaka ktorej môžeš naklonovať seba alebo kohokoľvek iného behom okamihu. Stačí odfotiť 2 až 6 snímok, označiť objekt, ktorý chceš naklonovať a je hotovo – výsledok môžeš zdieľať na sociálnych sieťach.

Pôvodná cena aplikácie: 1,99€

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 2iPhone Screenshot 3

Aplikáciu Clone Magic si môžeš stiahnuť priamo tu! 

3. LAN Scan

S aplikáciou LAN Scan jednoducho a rýchlo zistíš, kto všetko je pripojený na tvojej domácej WiFi sieť alebo na obľúbenú verejnú WiFi sieť. Aplikácia obsahuje všetky informácie, ktoré potrebuješ.

Pôvodná cena aplikácie: 2,99€

Aplikáciu LAN Scan si môžeš stiahnuť priamo tu! 

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 2

 

4. 3D Car Builder

Predstavujeme ti zaujímavú aplikáciu 3D Car Builder pre tvoj iPhone a iPad. Zostav si a prispôsob si presne podľa tvojich prianí automobil. Sťahuj, vymýšľaj a navrhni si auto podľa tvojich najdivokejších predstáv.

Pôvodná cena aplikácie: 0,99

Aplikáciu 3D Car Builder si môžeš stiahnuť priamo tu! 

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 2

5. Chromecast Rocket Video

S touto aplikáciou môžeš prezerať webové stránky a streamovať akékoľvek video z webu na tvojej televízii, ktorá umožňuje službu Chromecast. Dokonca môžeš sťahovať rôzne súbory do tvojho iOS zariadenia. Sťahovať môžeš hudbu, videá, dokumenty a mnoho ďalšieho.

Pôvodná cena aplikácie: 0,99

Aplikáciu Chromecast Rocket Video si môžeš stiahnuť priamo tu! 

 

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 2iPhone Screenshot 3

 

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.