Dnes ti opäť prinášame 5 aplikácií, ktoré si môžeš do svojho iPhonu či iPadu stiahnuť úplne zadarmo. Ešte pred tým, než sa do toho pustíme, by sme ťa chceli upozorniť, že ponuka je časovo limitovaná a niektoré aplikácie v čase keď toto čítaš už nemusia byť zadarmo. Stáva sa to ale málokedy, poďme teda na to.

1. Shadowmatic

Shadowmatic je skvelou puzzle hrou, ktorá útočí na tvoju obrazotvornosť a predstavivosť. Tvojou úlohou je otáčať abstraktné objekty v bodovom svetle a hľadať zreteľné siluety postáv, zvierat a ďalších objektov. Hra obsahuje 10 izieb a každá má unikátny koncept, atmosféru a hudbu.

- Reklama -

 Pôvodná cena aplikácie: 2,99€

Aplikáciu Shadowmatic si môžeš stiahnuť priamo tu! 

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 3

2. Walk Log

Walk Log ti umožní ľahko sledovať tvoju chôdzu a zaznamenáva tiež čas a vzdialenosť. Aplikácia ponúka prehľadný kalendár dní vašej chôdze, detailné týždenné, mesačné a ročné štatistiky. S Walk Log môžeš ľahko plánovať budúce vychádzky a synchronizovať s iCloud.

 Pôvodná cena aplikácie: 1,99€

Aplikáciu Walk Log si môžeš stiahnuť priamo tu! 

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 2iPhone Screenshot 4

3. iScanner Pro

Aplikácia iScanner bleskurýchlo premení tvoj iPhone či iPad na plne výkonný a rýchly skener dokumentov. Po stiahnutí môžeš začať skenovať knihy, recepty, papierové poznámky, rozvrhy a akékoľvek dokumenty – proste čokoľvek, čo potrebuješ. Ukladaj oskenované dokumenty ako PDF či JPG súbory. iScanner vie tiež automaticky detekovať okraje dokumentov.

Pôvodná cena aplikácie: 0,99€

Aplikáciu  iScanner Pro si môžeš stiahnuť priamo tu! 

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 2iPhone Screenshot 3

4. Simple Zazen Timer

V jednoduchosti je krása, to vie každý a pre túto aplikáciu to platí dvojnásobne. Zazen Timer prináša elegantný dizajn a príjemné užívateľské prostredie. Aplikácia ponúka všetko, čo potrebuješ pre príjemnú relaxáciu. Odporúčame denne trénovať.

Pôvodná cena aplikácie: 1,99€

Aplikáciu Simple Zazen Timer si môžeš stiahnuť priamo tu! 

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 2iPhone Screenshot 3

5. Papers 3

Vyhľadávaj, čítaj, organizuj, zdieľaj a synchronizuj tvoje výskumné práce – kedykoľvek a kdekoľvek s aplikáciou Papers 3. Vkladaj Word, PowerPointové a ďalšie dokumenty do tvojej knižnice a ľahko ich spravuj. Táto aplikácia ti pomôže stráviť čas nad tým, čo je naozaj dôležité.

Pôvodná cena aplikácie: 9,99€

Aplikácie Papers 3 si môžeš stiahnuť priamo tu! 

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 2iPhone Screenshot 3

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.