V dnešnom článku vám opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň.

1. Data Usage

Skvelá aplikácia určená pre každého, kto vlastní iPhone alebo iPad Cellular. Pomocou nej budete mať totiž vždy svoje dáta pod kontrolou a tak sa vám už nestane, že “pretiahnete” svoj balíček o niekoľko MB navyše.

- Reklama -

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: Data Usage – oBytes, LLC

Pôvodná cena: 0,99$

2. Werds

Opäť tu máme ďalšiu zaujímavú fotoaplikáciu, ktorá je určená pre každého milovníka upravovania fotografií. Pomocou tejto vychytávky si budete môcť vkladať do svojich fotografií rôzne texty s rozličným fontom.

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: Werds – Quickly add text to pictures – Werds

Pôvodná cena: 0,99$

3. Beer Timer

Zaujímavá aplikácia určená pre každého milovníka piva. Pomocou tejto aplikácie budete mať svoj mok vždy dokonale vychladený, nakoľko obsahuje aj timer pre chladenie. Navyše sa táto aplikácia radí medzi prvé, ktoré majú podporu aj pre Apple Watch.

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: Beer Timer – blueHula Studios

Pôvodná cena: 0,99$

4. Do it Again

Zaujímavá aplikácia ak si chcete precvičiť svoju krátkodobú pamäť a reflexy. Pomocou tejto aplikácie totiž budete môcť robiť tieto dve veci naraz. Aplikácia sa vyskytla už vo veľa verziách, avšak nám sa páči táto klasická.

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: Do it Again – eyad ayesh

Pôvodná cena: 0,99$

 5. Car Logos Quiz

Zaujímavá aplikácia určená pre každého milovníka či znalca automobilov. Pomocou tejto aplikácie si budete môcť preveriť všetky svoje znalosti z automobilového priemyslu a tak zistiť, či skutočne poznáte všetky automobilky.

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: Car Logos Quiz 2.0 – Marcel Tschullik

Pôvodná cena: 0,99$

 

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.