V tomto článku ti opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň.

1. Crazy Hedgy

Crazy Hedgy je hra, pri ktorej sa pustíš na divokú púť a zažiješ príhody, ktoré si ešte nezažil. Použi svoju žuvačku, aby si prešiel priepasti, rieš rôzne rébusy, nájdi stratené a pochované poklady, zbieraj drahokamy a nauč sa novým schopnostiam.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Crazy Hedgy – Beat ’em up 3D Platformer – cybertime

Pôvodná cena: 2.99€

2. i-School – School diary

Táto aplikácia je veľmi minimalistická, ale napriek tomu obsahuje všetko, čo potrebuješ. Rozvrh a poznámky sú pripojené ku školským hodinám / prednáškam a aplikácia poskytuje mnoho ďalších funkcií. Máš možnosť zaznamenávať si známky a domáce úlohy. Urob si fotografiu alebo použi funkciu nahrávania hlasového záznamu k vytváraniu poznámok. Veľmi prosté. Veľmi užitočné.iPhone Screenshot 2

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: i-School – School diary – Offsiteteam

Pôvodná cena: 2.99€

3.  Simple Wallpapers

Lákalo ťa niekedy vytvoriť si vlastnú a jedinečnú tapetu pre svoj iPhone? Ak áno, potom by aplikácia Simple Wallpapers mohla byť práve pre teba. Ponúka totiž jednoduché vytváranie jedinečných pozadí pre iPhone. Pridať môžeš rôzne farby, tvary, vzorovanie a podobne.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Simple Wallpapers IOS – Yuanhai Jia

Pôvodná cena: 0.99€

4. DayCost

Ak si chceš zaznamenávať všetky svoje príjmy a výdavky, tak ti môže pomôcť aplikácia DayCost. Ponúka totiž úplne jednoduché, ale efektívne rozhranie, kde si  pridáš všetko, čo potrebuješ. Občas je zaujímavé pozorovať, koľko peňazí a za čo všetko za mesiac minieš. DayCost ti tak pomôže eliminovať zbytočné míňanie a možno aj niečo ušetríš. Ponúka tiež jednoduchý widget do záložky dnes, teda pridávanie je veľmi jednoduché.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: DayCost – Personal Finance, Money Manager, Income, Expense & Budget – LingLing Chen

Pôvodná cena: 1.99€

5.  Speed PRO Multiplayer

Cvičíš, posilňuješ, beháš alebo sa chystáš len začať? Potom by ti aplikácia Speed PRO Multiplayer mohla pomôcť. Funguje totiž na princípe miltiplayerovej hry. Pridávaš si svoje štatistiky, rekordy a výkony a porovnávaš ich s ostatnými. Pridať môžeš aj svojich priateľov a sledovať výkon v reálnom čase. Aplikácia toho vie samozrejme oveľa viac, ale spomínané podanie cvičenia vo forme hry zaujme najviac.

Prečítajte si tiež  Apple a jeho znepokojivé predaje iPhonov. Končí éra týchto zariadení?

iPhone Screenshot 2

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Speed PRO Multiplayer – Mother Tucker LLC

Pôvodná cena: 1.99€

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.