V dnešnom článku ti opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň.

1. Reflection One Touch

Dnešný rebríček začneme zaujímavou fotoaplikáciu. Reflection One Touch je fotoaplikácia, určená pre každého milovníka abstraktnosti. Pomocou tejto aplikácie budeš môcť do svojich fotografií vkladať rôzne obrazce, ktoré je možná prepojiť so zaujímavými filtrami.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Reflection One Touch – Photo Editor with Random Geometric Shape Effects – Rego Korosi

Pôvodná cena: 1.99€

2. Lead Sketch

Rád kreslíš, maľuješ, či patríš medzi nádejných umelcov? Ak áno, tak aplikácia Lead Sketch je presne pre teba. Pomocou nej si budeš môcť maľovať svoje vízie kdekoľvek a kedykoľvek.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Lead Sketch – betabugs.de

Pôvodná cena: 0.99€

3. Sigma Player

Sigma Player je ďalšia zaujímavá aplikácia v našom dnešnom zozname a bude slúžiť ľuďom, ktorí si radi prehrávajú rôzne multimédiá na svojom iZariadení. Pomocou tejto aplikácie budeš môcť na tvojom smartfóne alebo tablete sledovať videá rôznych fotmátov.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Sigma Player – Best Player Ever – Quan Minh

Pôvodná cena: 2.99€

4. TextVideo

TextVideo je veľmi zaujímavá a užitočná aplikácia. Aplikácia je určená pre milovníkov multimédií. Pomocou tejto fotoaplikácie si budeš  môcť vkladať rôzne texty priamo do svojich nahratých videí a  takto ich ozvláštniť.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: TextVideo – Text on Video – Jacky Wu

Pôvodná cena: 2.99€

5. NoteBox

Posledná v našom rebríčku je zaujímavá aplikácia NoteBox. NoteBox je aplikácia, ktorá spĺňa úlohu akéhosi zápisníku. Pomocou tejto aplikácie si budeš môcť vytvárať rôzne poznámky, ktoré budeš jednoducho rozoznávať podľa farebného označenia.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: NoteBox – Simple & Powerful – Elaborapp

Pôvodná cena: 4.99€

Prečítajte si tiež  Apple práve predstavilo úplne nový iMac!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.