Opäť vám prinášame 5 aplikácii, ktorých autori sa rozhodli, že ich na nejaký čas sprístupnia zadarmo. Neváhaj preto a rýchlo sťahuj, keďže nikto okrem autorov nevie, kedy budú appky zas platené. Všetky aplikácie sú kompatibilné s iPhonom aj iPadom, takže si ich môžeš užiť na každom zo svojich iOS zariadení.

Infinity Blade

Táto kultová hra ťa prenesie do sveta plného železa a monštier. Množstvo duelov s rôznymi monštrami, na prvý pohľad často mocnejšími ako tvoja postava, si môžeš užiť rovnako na iPhone ako na iPade. Hra bežiaca na Unreal Engine 3 je veľmi pekne graficky spracovaná a myslím, že s ňou dokážeš zabiť dostatočne veľa času, pretože v recenziách veľkých svetových app magazínov dostala táto hra len samé chvály.

Infinity Blade - svetapple.sk
Infinity Blade – svetapple.sk
Infinity Blade - svetapple.sk
Infinity Blade – svetapple.sk

Pôvodná cena: 5,99€

Hru si môžeš stiahnuť priamo tu: Infinity Blade – Chair Entertainment Group, LLC

 

3D Yoga anatomy

Pokiaľ si vášnivý vyznávač tejto východoázijskej meditačnej techniky, appka 3D Yoga anatomy je ako stvorená pre teba. Poskytuje 360° obrázky 40 polôh a taktiež anatómie celého tela pri týchto polohách s vysvetlením, čo a ako sa v tele deje. Aplikácia je aplikácia šitá namieru aj tým, ktorí sa s jógou len zoznamujú, prípadne začínajú a chcú sa dozvedieť viac, pretože obsahuje množstvo informácii o každej z polôh, vrátane vysvetlenia, ako ju správne cvičiť.

3D Yoga anatomy - svetapple.sk
3D Yoga anatomy – svetapple.sk
3D Yoga anatomy - svetapple.sk
3D Yoga anatomy – svetapple.sk

Pôvodná cena: 3,99€

Appku si môžeš stiahnuť priamo tu: 3D Yoga Anatomy – Body Culture

 

Star Walk 2

Star Walk 2 je aplikácia ako z budúcnosti. Neslúži všetkým galaktickým fanatikom iba na to, aby si mohli pozrieť presné polohy hviezd, súhvezdí, satelitov, ISS, komét atď na nočnej oblohe, taktiež ponúka aj skúmanie ich hĺbky tým, že jednotlivé objekty a ich dráhy sa dajú pozerať aj z inej perspektívy. Môžeš si pozrieť detaily planét či vesmírnych telies vytvorených človekom vo veľmi peknej grafike. Taktiež ponúka krásne obrázky k súhvezdiam tak, aby si pochopil, z čoho vyplýva ich názov. Pokiaľ teda patríš k fanúšikom hviezdnej oblohy a radíš sa medzi amatérskych alebo profesionálnych hvezdárov, takáto appka v tvojom vrecku nemôže chýbať, bude tvojim sprievodcom galaxiou.

Star Walk 2 - svetapple.sk
Star Walk 2 – svetapple.sk
Star Walk 2 - svetapple.sk
Star Walk 2 – svetapple.sk

Pôvodná cena: 2,99€

Appku si môžeš stiahnuť priamo tu: Star Walk™ 2 – Guide to the Night Sky to Watch Stars, Planets, Meteor Showers & Constellations – Vito Technology Inc.

 

Thinkbook

DEveloperi tejto aplikácie sľubujú, že Thinkbook je pomocník, ktorý ti zmení život. Je to akoby to-do appka, no výrobcovia sami tvrdia, že je to jej nový level. Nový vývin ako Rajchu z Pikachua. Appka samozrejme ponúka možnosť tvoriť to-do listy, ale taktiež umožňuje robiť poznámky, organizovať ich do koloniek, vytváraťz nich projekty s ledovať ich progres. Drží otázky a odpovede pekne spolu. Dovolí ti vytvárať pracovné plochy, importovať sokumenty a obrázky. Tento obsah potom môžeš pridávať do stránok a stránky do celých zošitov. Znie to dobre? To je Thinkbook.

Prečítajte si tiež  Ako zastaviť prehrávanie hudby po tom, ako zaspíte?
Thinkbook - svetapple.sk
Thinkbook – svetapple.sk
Thinkbook - svetapple.sk
Thinkbook – svetapple.sk

Pôvodná cena: 5,99€

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: ThinkBook – Todos, Notes, Projects, Outlines – Bitolithic Pty Ltd

 

FileApp

Potrebuješ fil manager? Stiahni si komplexný prehlaidač FileApp. Dokáže čítať PDF, Office dokumenty a dokonca podporuje prehrávanie multimediálnych súborov a to aj cez AirPlay. Umožňuje prenos súborov cez USB alebo Wi-Fi, Dokáže uložiť akýkoľvek súbor od aplikácii tretích strán a dáva možnosť vybrať si, v čom chceš súbor otvoriť spomedzi všetkých podporovaných appiek, ktoré máš vo svojom iPhone či iPade. Okrem týchto základných vecí ponúka ešte obrovské množstvo rôznych utilitiek, o ktorých si môžete prečítať v popise. A čo je na ňom najlepšie? Momentálne je zadarmo!

Fileapp - svetapple.sk
Fileapp – svetapple.sk
Fileapp - svetapple.sk
Fileapp – svetapple.sk

Pôvodná cena: 0,99€

Appku si môžeš stiahnuť priamo tu: FileApp ( File Manager & Document Reader ) – DigiDNA SARL

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Juraj Hallon
Ahoj, som Juraj, spolumajiteľ svetapple.sk. Pohybujem sa vo svete internetového biznisu už takmer 10 rokov. Venujem sa hlavne biznisovému rozvoju nášho firemného portfólia, spravujem ho technicky a tiež som sporadickým autorom niektorých článkov.