Počas včerajšej konferencie Apple predstavilo iPhone 14 Pro a 14 Pro Max v dvoch nových farbách. Z ponuky vypadla zelená Alpine Green a taktiež svetlo modrá Sierra Blue a nahradil ich fialový variant s označením Deep Purple. Okrem toho však Apple upravilo aj čiernu, ktorej názov nie je Graphite ale Space Black. Rozdiely sú viditeľné už na prvý pohľad.

Vďaka exkluzívnemu prístupu novinárov k novému iPhonu 14 Pro sme mali možnosť vidieť, v čom je nový čierny farebný odtieň odlišný od toho starého. Apple pridalo výrazne množstvo tmavej, vďaka čomu smartfón konečne nevyzerá, ako by bol šedý. Nová farba mu z nášho pohľadu veľmi pristane.

V tejto chvíli je tiež otázne, ako zvládla spoločnosť čiernu povrchovú úpravu na chirurgickej oceli. Práve toto môže byť miesto, ktoré bude náchylné na škrabance či odreniny. Na strane druhej, pokiaľ si používateľ kúpi vhodný kryt, mohlo by to celé fungovať.

Veď s podobnou farbou sme sa stretli už aj v minulosti, presnejšie v roku 2018, keď Apple začalo predávať iPhone XS a iPhone XS Max. Aj tieto modely mali výrazne čierny rám.

Pozrite si obrázky v našej galérii vyššie a dajte nám vedieť do komentára, ktorá farba sa vám na novom iPhone 14 Pro a iPhone 14 Pro Max páči najviac. Je to Space Black, Deep Purple, Gold alebo Silver?

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Pozrite si ako vyzerali koncepty iPhonu!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here