V tomto článku ti opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň.

1. SpeedUpTV

SpeedUpTV je skvelá aplikácia na pozeranie rôznych videí. Táto aplikácia ti okrem toho že si budeš môcť videá pozrieť v HD, ponúkne aj možnosť zrýchlenia alebo spomalenia videa. Jednoduchý dizajn aplikácie je tiež plusom.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: SpeedUpTV – mix1009

Pôvodná cena: 2.99€

2. ThinkBook

Ak si potrebuješ naplánovať nejakú akciu, tak táto aplikácia ti to určite veľmi uľahčí. Aplikácia ThinkBook je veľmi prehľadná a pekne spracovaná, svoje udalosti si budeš prehľadne zapisovať a farebne ich odlišovať. Aplikácia má ešte aj rôzne iné dobré možnosti.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: ThinkBook – Todos, Notes, Projects, Outlines – Bitolithic Pty Ltd

Pôvodná cena: 4.99€

3. Data Counter

Data Counter je aplikácia, ktorá určite nemôže chýbať v tvojom Apple zariadení. Aplikácia je určená na to, aby ti hovorila a sledovala dátové funkcie na iOS. Bude ťa upozorňovať vždy, keď sa niečo v tvojom Apple zariadení zmení.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Data Counter – Universal Data Usage Monitor – Slybees

Pôvodná cena: 1.99€

4. SuperPro Snowboarding

SuperPro Snowboarding je jednoduchá ale určite zábavná hra. Ak si fanúšikom zimných extrémnych športov a predovšetkým snowboardingu tak táto hra je pre teba ako stvorená. V hre si môžeš skúšať rôzne triky a možno sa ich potom aj ľahšie naučíš naživo.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: SuperPro Snowboarding – DreamKit Games Inc.

Pôvodná cena: 1.99€

5. Goatup 2

No a náš rebríček zakončime touto zábavnou hrou. Goatup 2 je veľmi zábavná skákačka, ktorá určite pobaví a hlavne zabaví aj teba. V hre sa snažíš preskákať čo najvyššie so svojou kozou ale samozrejme to nebude až také ľahké. Hra má grafiku pripomínajúcu staré viedohry a vyskytujú sa v nej a známe postavy z PAC MANa a podobné.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Goatup 2 – Llamasoft

Pôvodná cena: 3.99€

Prečítajte si tiež  Spoločnosť Apple je kráľom trhu so smartfónmi vo svojej domovine. Samsung ťahá za podstatne kratší koniec
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.