V tomto článku ti opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň.

1. 2DO

Aplikácia 2DO prináša úplne odlišný prístup v spravovaní a riadení každodenných úloh. Táto aplikácia sa vyznačuje veľmi jednoduchým užívateľským rozhraním a rozsiahlymi možnosťami. Ponúka napríklad vytvorenie úlohy prostredníctvom emailu, ďalej poskytuje možnosť uzamknúť si jednotlivé listy s úlohami či rovno celú aplikáciu. Podpora Apple Watch je samozrejmosťou.

- Reklama -

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 2

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: 2Do – Guided Ways Technologies Ltd

Pôvodná cena: 14.99€

2. MyTuner Radio

Hľadáš aplikáciu, ktorá zhromažďuje rozhlasové stanice? Ak áno, tak je táto aplikácia priamo pre teba. MyTuner Radio obsahuje cez 30 000 rozhlasových staníc z viac ako 120 krajín sveta.

iPhone Screenshot 2iPhone Screenshot 3

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 2iPhone Screenshot 3

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: myTuner Radio : Stream radios stations and listen to music, sports, news, shows & podcasts – Appgeneration Software

Pôvodná cena: 2.99€

3. Motivade Fitness Tracker

Ak si vyberáš aplikáciu, ktorá by ti pomohla s cvičením a sledovaním telesnej hmotnosti, môžeš zvoliť práve túto, pretože je dnes úplne zadarmo. Motivade Fitness Tracker ponúka napríklad na začiatok program na behanie, ktorý ti dopomôže ubehnúť 5 km bez zastavenia.

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 2

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Motivade Fitness Tracker – Includes a beginner’s 5K running program – Motivade Ltd.

Pôvodná cena: 3.99€

4. Survivalpedia

Survivalpedia je veľmi užitočná aplikácia, ktorá obsahuje rôzne druhy príručiek pre prežitie a ďalšie užitočné informácie. Môžeš tu nájsť tisíce stránok a ilustrácií pre prežitie v prírode, o prvej pomoci, parašutizme a uzloch, či horolezectve, maskovaní, sebaobrane, vojenských operáciách a oveľa viac! Heslo tejto aplikácie – buď pripravený na čokoľvek.

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 2

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Survivalpedia – Military and Wilderness Survival Field Manuals – Fishington Studios

Pôvodná cena: 4.99€

5. CKEY

Stáva sa ti, že zabúdaš heslá? Ak riešiš tento problémom často, tak nie je nič jednoduchšie ako si stiahnuť CKEY, keďže je dnes zadarmo. Je to úplne jednoduchá a intuitívna aplikácia, ktorá bude strážiť a zhromažďovať všetky tvoje heslá.

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 2

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: CKEY – HongChao Cui

Pôvodná cena: 0.99€

 

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.