V tomto článku ti opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň.

1. Colorful Audio

Aplikácia Colorful Audio ti umožní prehrať a zároveň vizualizovať hudbu z tvojho iPodu. Tiež môžeš použiť vstavaný mikrofón na vizualizáciu zvukov okolo teba. Samozrejmosťou je vytvorenie vlastného playlistu a tiež si môžeš pozmeniť prevedenie vizualizácie podľa vlastného výberu.

- Reklama -

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 2

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Colorful Audio – music / microphone visualizer – Grzegorz Wojcik

Pôvodná cena: 0.99€

2. Pure Flickr

Pure Flickr prináša zdieľanie fotografií na iPhone, iPod Touch a iPad. Je vytvorený na to, aby vám priniesol rýdzi, ale zároveň jednoduchý zážitok z Flickr. Umožní ti prechádzať, nahrávať, obstarávať a upravovať fotografie. Užívateľské rozhranie je jednoduché a pritom si zachováva svoju osobitosť a krásu.

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 4

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Pure Flickr – Browse, edit, upload, comment, share, favorite and view your Flickr photos in a pure and simple app – Lifelike UX Limited

Pôvodná cena: 2.99€

3. Speaking Mind

Speaking Mind je jedinou aplikáciou, ktorá vie premeniť tvoje správy a novinky na to najlepšie,, rádio „! Najprv začni s pozvoľným výberom noviniek, ktoré patria do okruhu vašich záujmov, potom môžeš pokračovať v prepojení Speaking Mind a sociálnych sietí. A ako správne rádio ti tiež umožní vybrať tvoju najobľúbenejšiu hudbu.

iPhone Screenshot 4iPhone Screenshot 2

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Speaking Mind – the news-reader that talks – Alexander Yankovskiy

Pôvodná cena: 1.99€

4. Follow Me for Instagram

S pomocou Follow Me for Instagram uvidíš na mape polohu jednotlivých príspevkov, v momente, kedy boli nahrané na Instagram. Proste a jednoducho – či už sa nachádzaš kdekoľvek, tak vďaka tejto aplikácii môžeš zhliadnuť všetky príspevky, ktoré boli nahraté na Instagram v danej lokalite. Follow Me ti teda môže pomôcť v honbe za novými,, followers „.

iPhone Screenshot 2iPhone Screenshot 1

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Follow Me for Instagram – Get more REAL followers and search by location! – TeliApp Corporation

Pôvodná cena: 5.99€

5. Lumen Trails GTD Organizer

Lumen Trails GTD Organizer umožňuje písanie poznámok, vytváranie zoznamov a monitorovanie ďalších činností v tvojom živote ako napr. čas, cvičenia, kalórie, telesnú váhu, spánok a mnoho ďalších. Kúzlo Lumen Trails spočíva v tom, že môžeš sledovať prakticky akúkoľvek činnosť, ktorá ťa napadne.

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 5

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Lumen Trails GTD Organizer+ Replace Multiple Apps with Just One. Create a Daily Planner, Todo List, Time Log, Workout Tracker, Food Diary, Diet Plan, Weight Loss Journal, Calorie Counter and Expense Tracker. – Lumen Spark LLC

Pôvodná cena: 19.99€

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.