V tomto článku ti opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň.

1.  Telepaste

Náš rebríček začneme s jednou zaujímavou a užitočnou aplikáciou. Aplikácia  Telepaste ti umožní posielať obsah schránky medzi zariadeniami cez QR kód. Nie je potrebné žiadne prepojenie. Možno bude táto aplikácia práve pre teba.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Telepaste – Jinghan Wang

Pôvodná cena: 0.99€

2. Word-2-Text Converter

Druhá aplikácia v našom rebríčku je tiež veľmi užitočná. Aplikácia Word-2-Text Converter ti dá možnosť previesť Word dokumenty na textové dokumenty do tvojho iOS zariadenia.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Word-2-Text Converter – Infovole

Pôvodná cena: 1.99€

3. AcePlayer

AcePlayer je aplikácia, ktorá sa ti určite bude páčiť. Táto aplikácia je veľmi pekne spracovaná a prehľadná. Aplikácia ti dá do tvojho iOS zariadenia skvelý multimediálny prehrávač.

iPhone Screenshot 5iPhone Screenshot 4

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: AcePlayer – Ranysoft

Pôvodná cena: 9.99€

4. XnShape

Ak chceš dať svojim fotkám úplne iný a zaujímavý vzhľad tak táto aplikácia sa ti bude určite páčiť. Aplikácia XnShape ti ponúkne možnosť rôzne upravovať tvoje fotky napríklad pomocou písmen a podobne.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: XnShape – pierre gougelet

Pôvodná cena: 0.99€

5. Layered

Tak a posledná aplikácia je ďalší skvelý foto editor a zároveň aj video editor. Aplikácia Layered ti ponúkne môžnosť rôzne upraviť fotky alebo videá pomocou mnohých filtrov, nálepiek a podobne. Tieto fotky alebo videá môžeš následne zdieľať aj na sociálnych sieťach.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu:

Pôvodná cena: 1.99€

Prečítajte si tiež  Recenzia: Let's Go Rocket
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.