Pokiaľ máte radi zábavu a využívate na ňu svoj iPhone 12/12 Pro, pravdepodobne sa po dlhšom hraní náročnejších titulov stretávate s prehrievaním procesora. Je to úplne normálne a spôsobuje to napríklad aj to, že Apple zatiaľ nevyužíva žiadnu formu chladenia (tak ako konkurenční výrobcovia). Ak s tým máte problémy, spoločnosť Benks navrhla zaujímavé riešenie.

Na internete sa objavilo príslušenstvo, ktoré na prvý pohľad ani len nepripomína štandardnú MagSafe nabíjačku. Je pomerne veľké, hrubé a dizajnovo robustné.

V skutočnosti sa však v jeho mohutnom šasi ukrýva šikovný ventilátor s RGB podsvietením, ktorý môžete využívať samostatne pri hraní, nabíjaní alebo v oboch prípadoch súčasne. Všetko sa ovláda na bočnom paneli pomocou jednoduchého prepínača.

Pokiaľ ste niekedy vyskúšali štandardný MagSafe, určite viete, že sa jeho teplota môže nepekne zvýšiť po určitom čase nabíjania. To isté platí v prípade, keď na svojom iPhone vykonávate aj nejakú inú náročnú činnosť. Ak sa chcete hrať a zároveň nabíjať s príjemnou teplotou, príslušenstvo od Benks je pre vás ako stvorené.

O fotografie v tomto článku sa postaral známy leaker Duanrui na svojom Twitter účte. My sme chvíľu pátrali a objavili priamo výrobcu aj s produktom. Šikovnú hernú MagSafe nabíjačku si môžete zaobstarať na tejto internetovej stránke za cenu 28,99 €. To je skoro o polovicu menej, než stojí originál od Apple.

Napíšte nám do komentára, ako sa vám tento výrobok zapáčil. Za nás sa jedná o originálny nápad, ktorému v praxi držíme palce. Uvidíme, či aj iní výrobcovia prídu s podobným riešením!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.