V dnešnom článku ti opäť prinášame zopár aplikácii, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň.

 

- Reklama -

1. Video Slimmer App

Video Slimmer App umožňuje zmenšiť video natočené na tvojom iOS zariadení na menšiu veľkosť súboru pri zachovaní dobrej kvality videa. Tento video nástroj taktiež umožňuje ľahko zdieľať tvoje videá cez e-mail. Video môžeš tiež spojiť do viacerých  malých videoklipov alebo môžeš strihať dlhé videá.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Video Slimmer App – Video editor tool to shrink, trim, merge, cut, split, rotate videos to save storage space for movie file – Shenzhen Socusoft Co., Ltd

Pôvodná cena: 2,99€

2. Combo Crew

V dnešnom rebríčku sa vyskytne veľa hier. Prvá z nich je Combo Crew. Inšpirovaný klasikami ako Streets of Rage, Final Fight, a Street Fighter, Combo Crew je čistá nefalšovaná bojová hra ako má byť. Ak si fanúšikom bojových hier, tak si ju stiahni a hraj.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Combo Crew – The Game Bakers

Pôvodná cena: 1,99€

3. Squids Wild West

Ďalšia z hier dnešného rebríčku je zaujímavá hra Squids Wild West. Squids Wild West má jedinečnú kombináciu akčnej stratégie a RPG. V hre si môžeš vytvoriť svoj tím hrdinov pre náročné turn-based vojny proti zlým krabom a krevetám!

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Squids Wild West – The Game Bakers

Pôvodná cena: 1,99€

4. Gentlemen…Ricochet!

Do tretice tu pre teba máme logickú hru Gentlemen…Ricochet!. Je to logická skákačka, ktorá ponúkne množstvo levelov. Takže ak si fanúšikom takýchto hier tak Gentlemen…Ricochet! si musíš stiahnuť.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Gentlemen…Ricochet! – Bïtse Games

Pôvodná cena: 0,99€

5. Squids

Squids je veľmi podobná hre Squids Wild West. Tá je pokračovaním hry Squids, takže podstata hry zostáva.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Squids – The Game Bakers

Pôvodná cena: 1,99€

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.