V dnešnom článku vám opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň.

1. Family Locator – GPS tracker

Veľmi užitočná aplikácia pre rodičov, ktorí chcú mať svoje ratolesti vždy pod kontrolou. Pomocou tejto aplikácie totiž budete môcť sledovať všetkých ľudí, ktorí ju budú mať nainštalovanú. Navyše, aplikácia je o to lepšia, že pochádza od výrobcov Sygic.

- Reklama -

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Family Locator – GPS tracker – Sygic a. s.

Pôvodná cena: 3,99$

2. Fleksy + GiF Keyboard

Jedna z najlepších klávesníc pre Android, ktorá je dostupná niekoľko mesiacov aj pre iOS 8 je práve dnes zdarma! Ak vás už omrzel fádny dizajn iOS klávesníc, tak si môžete stiahnuť túto a ľutovať zaručene nebudete.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Fleksy + GiF Keyboard – Fleksy, Inc.

Pôvodná cena: 0,99$

3. MeteoEarth for iPad

Zaujímavá aplikácia určená výhradne pre iPad, vďaka ktorej môžete sledovať počasie vo všetkých kútoch sveta. Táto aplikácia umožňuje nazeranie na rôzne miesta, kde môžete vidieť aktuálne počasie spolu s oblačnosťou, teplotou a zrážkami.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: MeteoEarth for iPad – MeteoGroup Deutschland GmbH

Pôvodná cena: 3,99$

4. iDarkroom

Zaujímavá fotoaplikácia, ktorá určite zaujme nejedného amatérskeho fotografa. Vďaka tejto aplikácii môžete vytvárať fotografie, do ktorých neskôr vložíte veľmi zaujímavé efekty.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: iDarkroom – Manual Camera, Photo Editor, Best Toon & Hand Drawn Filters – Maple Studio

Pôvodná cena: 0,99$

5. HOPE Poster Photo Filter

Vďaka tejto aplikácii budete môcť urobiť zo svojich najobľúbenejších fotografií plagáty presne podľa vašich predstáv. Aplikácia totiž obsahuje rôzne farebné filtre spolu s možnosťou pridania textu do pozadia obrázku.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: HOPE Poster Photo Filter – 3DTOPO Inc.

Pôvodná cena: 1,99$

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.