V dnešnom článku vám opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň.

1. Wireless Drive PRO

Ak vás už omrzeli káble a služba iCloud nepatrí k vašim najobľúbenejším, tak by ste si mali vyskúšať túto aplikáciu. Tá totiž umožňuje sharovanie všetkých vašich dokumentov na zaradenia, kde máte túto aplikáciu nainštalovanú len za pomoci WiFi.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Wireless Drive PRO – Transfer & Share Files over WiFi – OnDemandWorld

Pôvodná cena: 2,99$

2. TopScanner

Ďalšia super aplikácia určená na skenovanie rôznych dokumentov. Pomocou nej si budete môcť naskenovať rôzne obrázky, tlačivá či rôzne iné veci a uložiť si ich vo formáte PDF.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: TopScanner – PDF scanner app to scan photo, note and receipt from camera, create pdf document, share and print it – Shenzhen Socusoft Co., Ltd

Pôvodná cena: 2,99$

3. Learnin’ USA

Zaujímavá vedomostná hra určená pre každého milovníka Spojených štátov. Vďaka tejto hre si budete môcť precvičiť svoje geografické znalosti z USA a zistiť tak či poznáte rôzne mestá a polohu štátov.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Learnin‘ USA – JORDI CALMET XARTO

Pôvodná cena: 0,99$

4. Basic Draw

Aplikácia určená pre ľudí, ktorí si radi kreslia alebo potrebujú doslova zabiť čas. Táto Aplikácia totiž umožňuje kreslenie si hociakých obrazcov a čarbaníc a následné uploadnutie na rôzne sociálne siete.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Basic Draw – eyad ayesh

Pôvodná cena: 0,99$

5. Doodle Hangman

A na koniec nášho dnešného rebríčku tu máme hru. Skvelá aplikácia, ak si chcete precvičiť angličtinu a zabiť čas. Aplikácia je totiž hra Obesenec, ktorá je v našich krajinách celkom obľúbená. Obsahuje rôzne anglické slová, ktoré keď neuhádnete tak odvisnete.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Doodle Hangman – PageNet

Pôvodná cena: 1,99$

Prečítajte si tiež  Apple zaradilo do ponuky repasovaný MacBook Air a iPad Pro 2018! O toľkoto sú lacnejšie.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.