V dnešnom článku Vám opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň.

1. gTasks Pro

Jedná sa o skvelú aplikáciu, ktorá spĺňa úlohu akéhosi remainderu. Pomocou tejto aplikácie si jednoducho zosynchronizujete všetky údaje z vašich účtov ako je GMail či Todo list a následne vám aplikácia bude pripomínať rôzne udalosti. Je to veľmi užitočná aplikácia.

- Reklama -

2. Video Zoom

Aplikácia určená pre milovníkov nahrávania videa. Určite sa aj vám už niekedy stalo, že ste chceli niečo natočiť, no po zhotovení nahrávky sa vám daná vec zdala byť príliš malá. S týmto je však koniec. Táto aplikácia umožňuje zazoomovať na určité veci aj keď je už video nahraté.

3. Photo Guard

Ak chcete mať vaše fotky chránené pred očami ostatných tak táto aplikácie je práve pre vás. Tá aplikácia vám teda zaručene ochráni vaše súkromie. Jedná sa o aplikáciu do ktorej si budete môcť uzamknúť vaše privátne fotky tak, aby ich nikto iný okrem vás nevidel.

4. Tangent

Jedná sa o fotoaplikáciu, pomocou ktorej môžete prevádzať rôzne úpravy vašich obľúbených fotografií. Aplikácia umožňuje napríklad vkladať do pozadia snímok rôzne geometrické obrazce, orezať fotografiu alebo zmeniť jej kontrast. Je to veľmi jednoduchá ale skvelá aplikácia.

5. Walking for Weight Loss PRO

Aplikácia určená pre ľudí, ktorí sa radi pohybujú. Pomocou tejto aplikácie si budete môcť držať svoju váhu vždy pod kontorlou vďaka dlhým prechádzkam. Ukáže vám koľko kalórii ste spálili počas vašej chôdze. Ďalej si ešte môžte zapísať plán na celý týždeň, ako dlho budete kráčať či 45 minút alebo menej.

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.