V dnešnom článku Vám opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň.

1. Magnifier Flash

Skvelá aplikácia určená pre milovníkov kníh a čítania, ale taktiež napríklad aj pre ponocujúcich študentov. Pomocou tejto aplikácie si budete môcť svoj iPhone premeniť na lupu alebo napríklad čítať knihu aj v úplnej tme, vďaka tomu, že si iPhone jednoducho čítaný text prisvetlí bleskom a vám ho ukáže na displeji.

- Reklama -

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Magnifier Flash – A magnifying glass with light – Tekton Technologies

Pôvodná cena: 0,99$

2. iColorama S

Zaujímavá fotoaplikácia, ktorá poteší každého milovníka fotografií. Pomocou nej si totiž budete môcť upravovať vaše fotografie rôznymi pokročilými  filtrami a dodávať im rôzne špeciálne efekty.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: iColorama S – Photo Editor and Brush Painter – Enrique Garcia

Pôvodná cena: 2,99$

3. Watango

Užitočná aplikácia určená prevažne pre ľudí, ktorým nesmierne záleží na ich zdravotnom stave. Pomocou tejto aplikácie budete môcť mať pod kontrolou váš každodenný príjem vody.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Watango – Daily Water Intake Tracker – App Holdings

Pôvodná cena: 0,99$

 4. System Monitor

Zaujímavá aplikácia, ktorá vás bude informovať o stave vášho izariadenia. Pomocou tejto aplikácie si jednoducho zistíte, koľko operačnej pamäte využívate, aká je životnosť batérie vo vašom zariadení či mnohé iné dôležité veci.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: System Monitor – Battery Health, Free Memory, Used Space. – Tekton Technologies

Pôvodná cena: 0,99$

5. Touch Your Toes

Už znovu tu máme skvelú aplikáciu, ktorá je opäť určená pre ľudí, ktorým záleží na ich kondičke a zdravotnom stave. Pomocou tejto aplikácie, ktorá obsahuje zbierku rôznych pohybových cvičení sa budete môcť vždy držať vo forme.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Touch Your Toes – Flexibility Trainer – TechBase LLC

Pôvodná cena: 0,99$

 

 

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.