Tak ako vždy, nevieme presne dokedy budú aplikácie zadarmo, pretože dĺžka zľavy nie je nikde špecifikovaná. Môže sa teda stať, že sa vráti na svoju pôvodnú cenu napríklad už za hodinu, na druhý deň alebo až o týždeň. Preto so stiahnutím aplikácie, ktorá sa vám zapáčila, neváhajte ani minútu.

1. World Travelpedia – Nightlife

V aplikácii nájdete vyše 30 000 miest po celom svete, kde si môžete užívať nočného života v párty kluboch . Zahŕňa kategórie 50 najlepších miest po celom svete a 30 najlepších krajín pre užívanie si nočného života.

- Reklama -

Pôvodná cena: $5,99

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: World Travelpedia – Nightlife – Parkour Lab

2. Quikit

Quikit je najrýchlejší a najjednoduchší spôsob ako upravovať a zdieľať videá na Facebook, Instagram, Vine, Whatsapp a mnoho ďalších. Aplikácia má vydarený dizajn, je rýchla a jednoduchá. Umožňuje video zmenšiť, zostrihať či pridať ďalšie prvky.

Pôvodná cena: $1,99

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Quikit – Fast and Easy Video Editor for Instagram, Vine, and Facebook Sharing – Joshua Tsui

3. Calendar Widget Lite

Jednoduchý widget pridá váš kalendár do notifikačného centra na záložku “Dnes.” Na výber sú tri rôzne widgety a niekoľko farebných prevedení. Navyše, ako pozadie si môžete pridať aj fotografiu. Vo widgete sa zobrazujú udalosti, nemusíte teda otvárať aplikáciu Kalendár, postačí vám len nahliadnuť do notifikačného centra.

Pôvodná cena: $2,99

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Calendar Widget Lite – Bruno Martins

4. C.H.A.O.S Combat Copters HD

Skvelá hra so skvelou grafikou a pohodlným ovládaním, v ktorej lietate s helikoptérou a bojujete. Hrať môžete online a s niekoľkými modelmi helikoptér, ktoré sú známe z celého sveta. Táto hra sa vám určite zapáči.

Pôvodná cena: $2,99

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: C.H.A.O.S Combat Copters HD – №1 Multiplayer Helicopter Simulator – SKY JET INTERNATIONAL

5. Screenshots-Preview, Share, Delete. Safe and Fast!

Jednoduchá aplikácia, ktorá nahrádza trochu chýbajúcu funkciu v iOS. Automaticky rozpozná nasnímané screenshoty, zaradí ich do samostatného albumu pomenovaného Screenshots a umožňuje ich ďalej zdieľať. Do notifikačného centra si navyše môžete do záložky “Dnes” vložiť dva widgety, ktoré poskytujú možnosti mazania, skrytia a zdieľania screenshotov.

Pôvodná cena: $1,99

Zdroj: bgr.com

 

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.