V tomto článku ti prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu v zľave. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť za pôvodnú cenu za hodinu, deň či týždeň.

1. Muscle Premium

Muscle Premium je aplikácia pre tých, ktorých zaujíma ľudské telo a celková anatómia. Táto skvelá aplikácia ti poskytne veľmi detailne a 3D anatómiu tvojho tela. Všetko je v aplikácii veľmi pekne farebne rozdelené takže sa určite nestratíš. A tá zľava za to určite stojí.

- Reklama -

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 2

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Muscle Premium – 3D Visual Guide for Bones, Joints & Muscles – Human Anatomy & Kinesiology – Visible Body

Pôvodná cena: 19.99€

Cena po zlacnení: 0.99€

2. Lamp And Vamp

Lamp And Vamp je skvelá hra s veľmi jednoduchou ale zábavnou grafikou, určite sa ti zapáči. V hre ide o to dostať tvojho upíra do hradu aby sa mu dobre žilo. V tom ti však budú brániť nahnevaný dedinčania, ty sa im budeš môcť skryť v rakvách.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Lamp And Vamp – GlobZ

Pôvodná cena: 1.99€

Cena po zlacnení: 0.99€

3. Blek

Ak rád riešiš problémové úlohy, tak táto aplikácia je určite pre teba. Blek je jednoduchá logická hra, ktorú budeš chcieť hrať stále a stále. Hra má pre teba pripravených veľa rôznych levelov, stále  ťažších a ťažších.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Blek – kunabi brother GmbH

Pôvodná cena: 2.99€

Cena po zlacnení: 0.99€

4. Crowntakers

Crowntakers je pekne spracovaná a zábavná hra. Je to fantasy hra s RPG prvkami. Musíš sa snažiť ochrániť tvoje územie pred zlými protivníkmi.

iPad Screenshot 3iPad Screenshot 5

iPad Screenshot 4iPad Screenshot 2

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Crowntakers – Kalypso Media Group GmbH

Pôvodná cena: 4.99€

Cena po zlacnení: 2.99€

5. Weather Line

Ak rád sleduješ počasie a zaujíma ťa, aké počasie je práve v tvojom meste, alebo napríklad v New Yorku, tak táto aplikácia je určite pre teba. Aplikácia Weather Line ti dá podrobné a prehľadné informácie o tom čo chceš vedieť.

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 4

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Weather Line – Temperature Trend, Accurate Forecast, and Monthly Averages powered by Forecast.io – Off Coast LLC

Pôvodná cena: 2.99€

Cena po zlacnení: 1.99€

 

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.