V tomto článku ti prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu v zľave. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť za pôvodnú cenu za hodinu, deň či týždeň.

1. FRAMED

Tento rebríček začneme skvelou logickou hrou, kde budeš musieť trochu pohnúť rozumom. FRAMED je hra, ktorá ťa zabaví na dosť dlhú dobu. Zaujme ťa svojou veľmi zábavnou grafikou. Tak ak rád riešiš problematické úlohy,, táto aplikácia je práve pre teba.

- Reklama -

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: FRAMED – Loveshack

Pôvodná cena: 4.99€

Cena po zlacnení: 0.99€

2. Alto’s Adventure

Druhá hra v tomto rebríčku sa už raz objavila na našej stránke, ale nie v rebríčku 5 aplikácii, ktoré sú práve teraz zadarmo. Alto’s Adventure je  veľmi zaujímavá a zábavná hra pre ľudí, ktorí milujú zimu a lyžovanie. Hra ťa zabaví na veľmi dlhý čas a už je nebudeš chcieť prestať hrať.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Alto’s Adventure – Snowman

Pôvodná cena: 1.99€

Cena po zlacnení: 0.99€

3. Shadowmatic

Táto hra ťa určite  pobaví a zaujme. Shadowmatic je hra, v ktorej sa snažíš poskladať obrázky alebo veci, ktoré ti hra naznačí, pomocou  predmetov, ktoré nájdeš v danej miestnosti kde si. Potom pomocou tieňov týchto predmetov poskladáš stanovený obrázok.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Shadowmatic – TRIADA Studio

Pôvodná cena: 2.99€

Cena po zlacnení: 0.99€

4. FOTONICA

Štvrtá a zároveň posledná hra je skvelá hra FOTONICA. V hre sa snažíš dobehnúť čo najďalej po zradnej ceste plnej rôznych prekážok. So svojim skóre sa potom môžeš chváliť tvojim kamarátom. Hra je veľmi zaujímavo 3D spracovaná.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: FOTONICA – Santa Ragione s.r.l.

Pôvodná cena: 2.99€

Cena po zlacnení: 0.99€

5. Enlight

A to najlepšie nakoniec. Táto horúca novinka sa ihneď vyšplhala na priečky najlepších aplikácií, bola v Editors ‚ Choice a to všetko úplne zaslúžene. Enlight je úplne ultimátny nástroj na úpravu a editovanie fotiek, ktorý svojou šírkou možností, užívateľskou príjemnosťou aj celkovým dizajnom strčí všetky ostatné do vrecka.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Enlight – Lightricks Ltd.

Pôvodná cena: 5.99€

Cena po zlacnení: 0.99€

 

 

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.