V tomto článku ti opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň.

1. Home Contents

Tento rebríček začneme s jednou veľmi užitočnou aplikáciou. Aplikácia Home Contents ti ponúkne akýsi zápisník kde si zapíšeš, odfotíš a oceníš svoje veci pre prípad, že by ti ich niekto nedajbože ukradol. Ľahšie sa ti ich bude hľadať. Je to veľmi pekne spracovaná a prehľadná aplikácia. 

- Reklama -

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Home Contents – easy home inventory – CURLYBRACE APPS LTD

Pôvodná cena: 4.99€

2. Eden

Všetci určite poznáme hru Minecraft a hra Eden je jej veľmi podobná. Eden je v podstate lacnejšia verzia originálu a umožní vám robiť to isté čo v Minecrafte. Líši sa však svojimi zaujímavými príšerami, ktoré na teba budú útočiť.

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 3

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Eden – World Builder – Kingly Software Inc

Pôvodná cena: 0.99€

3. Get Moving

Get Moving je zaujímavá aplikácia pre tých, ktorý chcú vedieť viac o svojom pohybe počas dňa, koľko kilometrov prešli, koľko krokov urobili, alebo koľko spálili kalórii. Aplikácia ti ponúkne aj rôzne farebné varianty pre prípadné úpravy. Samozrejme, že aplikácia má toho pre teba ešte pripraveného omnoho viac.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Get Moving – Epic Pixie KB

Pôvodná cena: 0.99€

4. APP Control

Ak sa niekedy chceš stať letovým dispečerom, alebo si chceš len vyskúšať, aké je to ťažké, tak si stiahni túto skvelú aplikáciu. APP Control ti ponúkne síce jednoduchú grafiku, ale účel splní a vyzerá to s ňou pomerne realisticky.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: APP Control – APPcalyptus UG

Pôvodná cena: 1.99€

5. Title Challenge

Ak si niekedy chcel byť futbalový manažér alebo ešte len chceš byť, tak táto aplikácia je určite pre teba. Aplikácia Title Challenge ti ponúkne rôzne možnosti ako sa vcítiť do  kože futbalového manažéra. Stiahni si ju a vyskúšaj si, či by si to zvládol.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Title Challenge – Football Manager – Kyan Games Ltd

Pôvodná cena: 3.99€

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.