V dnešnom článku vám opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň. Niektoré z týchto aplikácií sú skutočne zaujímavé a taktiež ponúkajú zaujímavé funkcie.

1. Project Life

Pomocou tejto aplikácie si môžete vytvoriť digitálnu fotoknihu, v ktorej budú fotky z celého Vášho života. Preto aplikácia disponuje aj zaujímavým názvom Project Life. Aplikácia má veľmi pekné spracovanie a určite sa vám zapáči aj jej jednoduchosť.

- Reklama -

Pôvodná cena: 0,99$

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: Project Life – Becky Higgins LLC

2. Hive Dialer

Skvelá aplikácia, ktorá prichádza s funkciou podobnou Reachability. Avšak vývojári tejto aplikácie to vyriešili lepším spôsobom, nakoľko aplikácia sa dá v takomto môde plnohodnotne používať a celý jej obsah sa stiahne do pravého dolného rohu.

Pôvodná cena: 1,99$

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: Hive Dialer – HIVE IT

3. Trype Keyboard

Aplikácia, ktorá prináša plnohodnotnú klávesnicu s príjemným dizajnom a disponuje skvelou funkciou prekladu v reálnom čase. To znamená, že už nebudete musieť používať žiadny prekladač na to aby ste si mohli písať so zahraničnými priateľmi.

Pôvodná cena: 0,99$

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: Trype Keyboard – Daniel Brim

4. ACDSee

Ak sa Vám zdá názov tejto aplikácie trochu povedomý je to možno preto, že si ho tvorcovia tak trochu foneticky prepožičali od známej hudobnej skupiny. Inak sa jedná o plnohodnotnú fotoaplikáciu, v ktorej môžete fotky zhotovovať, ale aj upravovať.

Pôvodná cena: 1,99$

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: ACDSee – ACDSee.com Mobile Inc.

5. iTransfer

Aplikácia, ktorá disponuje funkciou synchronizovania fotografií pomocou WiFi do Vášho iOS alebo OS X zariadenia. Pomocou tejto aplikácie tak veľmi rýchlo zosynchronizujete všetky potrebné fotografie.

Pôvodná cena: 0,99$

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: iTransfer – WiFi Camera Roll – Transfer / move photo and video in iPhone / iTouch album to computer wireless . Share / sync image and movie media data easily – wen jie qiu

 

Zdroj: bgr.com

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.