Spoločnosť Apple nám viacmenej dennodenne prináša aplikácie, za ktoré bežne platíme nemalé sumy. Vďaka našmu webu www.svetapple.sk však môžeš dnes stiahnuť až 5 hier, ktoré sú počas dnešného dňa ponúkané s výraznou zľavou. Práve preto by si nemal váhať a navštíviť internetový obchod AppStore čo najrýchlejšie! Pozor, ponuka je však časovo limitovaná a tak niektoré aplikácie nemusia byť po pár hodinách už v spomínaných zľavách! 

The Room Two

Začneme vo svete pomerne úspešným titulom alebo skôr nasledovateľom úspešného titulu. Pokiaľ si niekedy hral The Room, určite by si mal pokračovať v druhom pokračovaní tejto hry. Prvá hra bola Applom ocenená ako hra roku 2012 a druhá pokračuje v jej úspechu. Ponor sa spolu s nami do mystického sveta 3D hlavolamu v miestnosti. The Room Two prináša okrem iného aj veľmi dobrú podporu pre staršie zariadenia a tak si ju zahráš aj na iPhone 4S. Pokiaľ teda chceš obetovať nejaké tie „internetové“ drobné, určite investuj tu!

Normálna cena: 2,99€ – 0,99€

Sťahuj tu: The Room Two

The Room Two - svetapple.sk
The Room Two – svetapple.sk

Sky Gamblers: Storm Raiders

Pokiaľ patríš medzi fanúšikov letectva, obľubuješ staršie lietadlá a chceš si na nich zalietať aj na svojom iOS zariadení, určite ti odporúčame Sky Gamblers: Storm Raiders, ktorá je plná leteckého zážitku, detailne vypracovaných modelov lietadiel či kvalitnej krajiny. V hre si budeš môcť zahrať naozaj všetko čo k historickým vojnám na lietadlách patrilo. Budeš ochraňovať mestá či viesť vojnové konflikty priamo vo vzduchu. Okrem iného tu nájdeš aj miesta ako Pearl Harbor, Coast of Dover, Midway, Nemecko a Francúzsko.

Normálna cena 4,99€ – 0,99€

Sťahuj tu: Sky Gamblers: Storm Raiders

Need For Speed: Most Wanted

Pokiaľ si fanúšikom rýchlych áut, spálených pneumatíkm, policajných naháňačiek a poznáš počítačovú sériu Need For Speed, určite by si nemal vynechať titul Most Wanted na iOS zariadenia. Hra je už síce vyše 2 rokov stará avšak stále má čo ponúknuť. Pekná grafika, veľa automobilov či prepracované mesto zaujmú určite každého, kto si hru kúpi. Nevýhoda tejto hry je však aj jej výhoda, keďže jej vek znamená, že si ju zahráš aj na starších iPhonoch či iPadoch.

Normálna cena: 4,99€ – 0,99€

Sťahuj tu: Need for Speed™ Most Wanted

Need For Speed: Most Wanted - svetapple.sk
Need For Speed: Most Wanted – svetapple.sk

The Amazing Spiderman 2

Ak si fanúšikom komiksov Spiderman alebo poznáš túto postavičku z filmového prevedenia určite si zahraj aj Spidermana na svojom iPhone. Hra ponúka slušnú grafiku a hlavne otvorený svet vďaka čomu nebudeš obmedzovaný len na misie. Ako ináč, v hre budeš zachraňovať svet a bojovať s iným príšerami, ktoré ťa budú chcieť zabiť. Hra podporuje aj zariadenia staršieho dáta a tak nijako neprekvapí ani tvoj iPhone 4S či iPad mini. Zľava je naozaj výrazná a bola by škoda nevyužiť ju!

Prečítajte si tiež  Modder prerába Need For Speed: Underground 2 do Unreal Engine 4. Výsledok vás nadchne

Normálna cena: 6,99€ – 0,99€

Sťahuj tu: The Amazing Spider-Man 2

The Amazing Spider-Man 2 - svetapple.sk
The Amazing Spider-Man 2 – svetapple.sk

Goat Simulator

O tom, čo je vlastne Goat Simluator by sa dalo dlho polemizovať, každopádne môžeme povedať, že je to doslova šialenosť ale za to hra s kreatívnym nápadom. Tento titul poznáme už napríklad z konzol alebo PC, no predčasom zavítal aj na mobilné zariadenia. Túto odpoveď zo zvieracieho sveta na mnohé herné tituly môžeš mať vo svojom iPhone naozaj lacno. Práve preto by si nemal váhať a urýchlene navštíviť AppStore!

Normálna cena: 4,99€ – 0,99€

Sťahuj tu: Goat Simulator

Môže ťa zaujímať
- Reklama -