Február už je za nami. Tak som pre vás pripravil rebríček piatich najlepších aplikácii. Poďme sa teda na ne pozrieť. 

1.  Alto’s Adventure

Táto aplikácia sa usadila na popredných priečkach tohto zoznamu. Celá hra je vystavaná na relaxačnom dizajne a na jednoduchom ovládaní, ktoré zaručuje to, že pri nej nebudete strácať nervy ako pri hre Flappy Bird.

Jej cena je: 1,99 $

Aplikáciu si môžte stiahnuť tu: (Alto’s Adventure – Snowman)

2. Do Button

 Táto zaujímavá vychytávka umožňuje vytvoriť v iOS tlačidlo na čokoľvek budete chcieť. Úplne jednoducho si tak môžete zapnúť svetlá Philips Hue alebo ovládať svoj termostat Nest. Aplikácia je o to lepšia, že sa nachádza v App Store úplne zadarmo.

Cena: Zdarma

 Aplikáciu si môžte stiahnuť tu: (Do Button by IFTTT – IFTTT)

3. Astropad

Táto aplikácia je vytvorená bývalými inžiniermi Apple v spolupráci s poprednými umelcami. Pomocou tejto šikovnej vecičky si dokáže každý maliar premeniť svoj iPad na akýsi druh elektronického papiera, na ktorý môže kresliť svoje umelecké dielo. Aplikácia podporuje redukciu farieb, photoshop a v neposlednom rade stylus, ktorý výrazne uľahčuje maliarovi jeho prácu.

 Cena: Zdarma

Aplikáciu si môžte stiahnuť tu: (Astropad – Astro HQ)

4.Wiper

 Wiper je veľmi obľúbená aplikácia, ktorá má podobný účel ako napríklad What’s App alebo iMessage zabudované priamo v systéme iPhone. Táto aplikácia však obsahuje zaujímavú funkciu, ktorá dokáže vymazať celú históriu konverzácie z Vášho telefónu, ale aj telefónu druhého používateľa s ktorým ste si písali. Po novom však bola aplikácia obohatená o možnosť odosielať Bitcoin Vašim známym.

Cena: Zdarma

Aplikáciu si môžte stiahnuť tu: (Wiper Messenger: Private Texts and Calls – Wiper, Inc.)

 5.Fresh Air

Táto aplikácia prichádza s veľmi jednoduchým plochým dizajnom, no zároveň pôsobí veľmi elegantne a čisto. Jedná sa o aplikáciu s ktorou budete mať vždy krásny prehľad o aktuálnom počasí. V aplikácii máte taktiež krásny prehľad o dennej teplote, ktorá je tu ukázaná pomocou rôznych zaujímavých grafov. Jediná jej nevýhoda je snáď iba jej cena.

Cena:  3,99$

Aplikáciu si môžte stiahnuť tu: (Fresh Air – Beautiful, personalized weather – Backcountry Studios LLC)

Zdroj: businessinsider.com

Prečítajte si tiež  Návod: Zapnite si optimalizované nabíjanie batérie na Apple Watch. Spomalíte jej starnutie.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.