V dnešnom článku vám opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň.

1. iCalendar

Ak sa vám už nepáči alebo vás omrzel kalendár v iOS a hľadáte zaň náhradu tak potom by vás mohla potešiť táto aplikácia. iCalendar je krásne nadizajnovaný kalendár, ktorý si môžete zosynchronizovať so svojimi účtami na Google, Outlooku a mnohých iných službách. Je to veľmi pekne spracovaná aplikácia.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: iCalendar – Symfonies, Inc.

Pôvodná cena: 1,99$

2. Wo.Audio

Opäť sa v našom rebríčku objavila aplikáciu určená pre relax a váš ľahší spánok. Vďaka tejto aplikácii, ktorá obsahuje rôzne ukľudňujúce melódie. budete môcť relaxovať kedykoľvek sa vám bude chcieť. Už nebudete v noci nervózni z toho, že si neviete nájsť správnu polohu na spánok, nebudete si musieť dávať rôzne lieky na spánok. Skúste túto aplikáciu možno vám pomôže.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Wo.Audio – Relax,Sleep,Hypnosis – senlin xue

Pôvodná cena: 1,99$

3. Remindly

Ak vás už nebaví, že si neviete spomenúť na to, kedy ste si naplánovali dôležitú schôdzku, tak je tu pre vás skvelá aplikácia Remindly, vďaka ktorej vám už nikdy nič neutečie. Vďaka tejto aplikáci, ktorá spĺňa úlohu akéhosi pripomienkovača, si budete môcť nechať oznámiť všetky vaše udalosti včas.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Remindly – Powerful Reminder & Todo Management – Jordan Garn

Pôvodná cena: 1,99$

4. Calendoodle

Veľmi zaujímavá aplikácia, ktorá vám pomôže zorganizovať si všetky vaše meetingy a udalosti. Vďaka tejto aplikácii si budete môcť vlasným rukopisom zapisovať do kalendára čokoľvek čo budete chcieť.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Calendoodle – The Pen and Ink Whiteboard Calendar – Fishington Studios

Pôvodná cena: 1,99$

5. Carmen

Máte radi hudbu? Ak áno, tak táto aplikácia je určená práve pre vás. Vďaka nej budete môcť nielen počuť svoje obľúbené pesničky, ale taktiež ich aj vidieť v podobe rôznych zaujímavých animácií. Aplikácia je dostupná aj pre Apple Watch.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Carmen – Amazing Music Visualizer! – Manytoed Creations LLC

Pôvodná cena: 2,99$

 

 

 

Prečítajte si tiež  Tim Cook verejne kritizuje Facebook. Nepáči sa mu jeho podnikanie
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.