V dnešnom článku vám opäť prinášame zopár aplikacií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. V dnešnom rebríčku mali všetky aplikácie pôvodnú cenu 1,99$. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň.

1. Reflex

Dnešný rebríček začneme skvelou fotoaplikáciou. Vďaka tejto fotoaplikácii získajú tvoje fotky dokonale zastaralý nádych. Aplikácia totiž obsahuje rôzne filtre, ktoré fotografiám pridajú niekoľko pomyselných rokov veku a tak im dodajú umelecký dojem.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Reflex – Vintage Camera and Photo Editor for Instagram – Lotogram

Pôvodná cena: 1,99$

2. Splitter Pro

Dnes sa v našom rebríčku vyskytne veľa fotoaplikácii. Druhá fotoaplikácia je Splitter Pro. Zaujímavá fotoaplikácia, ktorá ti pomôže robiť rôzne kvalitnejšie úpravy fotografií. Napríklad, ak si niekedy chcel mať dokonalé dvojča aspoň na fotografii, s tou aplikáciou to bude možné.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Splitter Pro – Clone Yourself, Split Lens, Ghost Mirror Effect, Pic Blender with Awesome Filter – Lotogram

Pôvodná cena: 1,99$

3. Delight

Ďalšia zaujímavá fotoaplikácia v dnešnom zozname je Delight. Vďaka tejto aplikácií budeš môcť do svojich fotografií vkladať rôzne filtre a tak premeniť svoje najkrajšie fotografie na skutočné umelecké diela.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Delight – Quick Photo Editor – XINHAN LIN

Pôvodná cena: 1,99$

4. Framatic Pro

Tak a máme tu poslednú fotoaplikáciu v našom rebríčku. Do štvorice ďalšia zaujímavá fotoaplikácia, ktorá ti pomôže robiť dokonalé koláže. Vďaka nej si budeš môcť urobiť z tvojich najobľúbenejších fotiek rôzne zbierky na pamiatku.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Framatic Pro – Magic Photo Collage and Pic Frame Stitch for Instagram FREE – Lotogram

Pôvodná cena: 1,99$

5. MegaWeather HD

Posledná aplikácia je MegaWeather HD. Skvelá aplikácia určená pre pozorovateľov počasia vo svete. Pomocou tejto aplikácie si úplne jednoducho zistíš, aké počasie je v tvojich obľúbených destináciách a taktiež sa dozvieš aj predpoveď.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: MegaWeather HD – DeluxeWare

Pôvodná cena: 1,99$

Prečítajte si tiež  Akcie Applu dosiahnu tento rok rekordné maximá!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.