V dnešnom článku vám opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň.

1. Faceshine

Celá aplikácia si zakladá na tvárach rôznych ľudí. Pomocou toho dokáže s určitou presnosťou definovať o koho sa jedná. Zaujímavá je hlavne pre ľudí, ktorí si často nevedia spomenúť na meno nejakej známej osoby.

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: Faceshine – Powerful & Social Face Analysis – Matt Gibson

Pôvodná cena: 0,99$

2. Timer+ Touch HD

Zaujímavá aplikácia, ktorá spĺňa úlohu časovača. Na tom by však nebolo nič také exkluzívne, avšak dĺžku časového odpočtu si môžete nastaviť skutočne jednoducho dotykom. Stačí ak ručičku posuniete o čas, ktorý si chcete nechať odrátať.

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: Timer+ Touch HD – SixAxis LLC

Pôvodná cena: 1,99$

3. HD Wallpapers For GTA 5

Aplikácia určená pre veľkých milovníkov hry GTA 5. Obsahuje totiž skutočne obrovské množstvo rôznych wallpaperov, ktoré zachytávajú rôzne scenérie či postavy z tejto veľmi úspešnej hry.

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: HD Wallpapers For GTA 5- Customize Your GTA V Lock Screen With Free Photo Editor – Maulin Barot

Pôvodná cena: 0,99$

4. Decor Video Screen

Zaujímavá aplikácia, ktorá slúži na upravovanie videa. Pomocou nej si totiž budete môcť vkladať do svojich nahrávok rôzne dekoratívne rámiky, ktoré vaše video spravia zaujímavejším.

Snímka obrazovky 2015-04-17 o 16.27.56

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: Decor Video Screen – Decorative Frame Display on Video – hoon hy

Pôvodná cena: 0,99$

5. aSpeedCam ScannerFix

Úžasná aplikácia, ktorú ocení veľké množstvo vodičov. Táto šikovná pomôcka totiž dokáže váš iPhone premeniť na Head-up displej, na ktorom sa vám bude zobrazovať navigácia, rýchlosť a iné údaje.

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: aSpeedCam ScannerFix – Atoll Ordenadores

Pôvodná cena: 0,99$

Prečítajte si tiež  Apple Music platí dvakrát viac než Spotify. Koľko peňazí získa držiteľ práv za jedno prehranie skladby?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.