V dnešnom článku Vám opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň.

1. Cool Wallpapers for Retina Display

Ak už aj vás omrzeli tapety, ktoré sú zakomponované priamo do systému iOS, tak táto aplikácia bude rozhodne pre vás. Obsahuje totiž obrovské množstvo rôznych wallpaperov navrhnutých presne pre Retina displej.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Cool Wallpapers for Retina Display – FANTASY APPS

Pôvodná cena: 4,99$

2. Expenses OK

Ďalšia z mnohých aplikácií určených pre ľudí, ktorí majú radi všetky svoje financie pod kontrolou. Vďaka tejto aplikácii budete mať vždy prehľad koľko peňazí míňate a za čo presne. Takže ak chcete mať prehľad o svojich peniazoch stiahnite si Expenses Ok.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Expenses OK – the excellent expense tracker (its handy widget save your time,money and finance) – Mobion

Pôvodná cena: 0,99$

3. Instaflash Pro

Fotoaplikácia určená pre každého amatérskeho fotografa. Vďaka tejto aplikácii si budete môcť upravovať fotografie presne podľa vašich predstáv za pomoci rôznych profesionálnych efektov a filtrov.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Instaflash Pro – Anlei Technology Inc.

Pôvodná cena: 4,99$

4. Wordflex Touch Dictionary

Táto aplikácia je navrhnutá špeciálne pre iPad. Jedná sa o akýsi typ výkladového slovníku od Oxford University Press. Vďaka tomuto slovníku si budete môcť hľadať rôzne výrazy zaujímavým, inovatívnym spôsobom.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Wordflex Touch Dictionary – Robert Scheiner

Pôvodná cena: 11,99$

 5. Thunderspace 4K

Zaujímavá aplikácia určená pre milovníkov relaxu a ľudí, ktorí majú problém so zaspávaním. Obsahuje totiž veľké množstvo rôznych vysokokvalitných realistických skladieb, nahratých priamo z prírody.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Thunderspace 4K ~ Sleep Relax Meditate in a Thunderstorm with Rain Sounds – Franz Bruckhoff

Pôvodná cena: 2,99$

Prečítajte si tiež  iPhone 12 Pro Max - veľký iPhone dobehne malé tablety...
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.