V dnešnom článku Vám opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň. 

1. How to Tie a Tie

Užitočná aplikácia, určená pre začínajúcich manažérov a ľudí, ktorí si potrpia na vysoký štandard obliekania. Samotná aplikácia totiž obsahuje veľkú databázu rôznych štýlov viazania kravaty, motýlikov či skladannia vreckoviek do vrecka na saku.

- Reklama -

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: How to Tie a Tie – advanced guide of animated neckties, man’s scarves, ascots, bow ties and pocket squares – Damir Nigomedyanov

Pôvodná cena: 4,99$

2. Do Not Move

Veľmi zaujímavá aplikácia, ktorá je kompatibilná s Game Center. Táto aplikácia ide proti smeru trendu smartfónov ako súčasti našich životov. Aplikácia totiž meria čas kedy svoj telefón nepoužívate a práve za to vám dáva body.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Do Not Move – Hylke Hendriksen

Pôvodná cena: 1,99$

3. Abstract Wallpapers ®

Opäť je v našom zozname aplikácia, ktorá je vhodná pre milovníkov wallpaperov. Tento raz aplikácia obsahuje skutočne obrovské množstvo rôznych abstraktných tapiet, ktoré sú skutočne zaujímavé.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Abstract Wallpapers ® – FANTASY APPS

Pôvodná cena: 4,99$

4. Where To Go? PRO

Ďalšia zaujímavá aplikácia, ktorá vám umožní vyhľadať tie najzaujímavejšie miesta v určitej oblasti. Následne už stačí, len keď sa pomocou tejto aplikácie necháte k danému miestu navigovať. Čiže ak neviete kam sa chcete vybrať počas voľného času stiahnite si túto aplikáciu možno vám s tým pomôže.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Where To Go? PRO – Find Points of Interest using GPS. – Networking 2.0

Pôvodná cena: 2,99$

5. Solve

Skvelá aplikácia pomocou, ktorej budete môcť mať konečne kalkulačku aj na svojom iPade. Celá aplikácia navyše disponuje zaujímavým farebným prostredím, ktoré nikdy nebude nudiť.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Solve – A colorful graphing calculator – Pomegranate Apps

Pôvodná cena: 1,99$

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.