Už dnes sa staneme svedkami predstavenia nových jablkových produktov, medzi ktorými nebude chýbať iPhone 15 či nové modely Apple Watch. Príchod nových zariadení znamená, že staršie produkty bude musieť jablková spoločnosť preriediť.

Podľa správ z agentúry Bloomberg v predajniach Apple Stores dochádzajú zásoby niektorých produktov a príslušenstva a očakáva sa, že sa obnovia až po dnešnej prezentácii. Je teda viac než jasné, že gigant z Cupertina sa rozhodne odstrániť z ponuky časť svojho sortimentu.

Zvyčajne trvá niekoľko týždňov, kým sa predajne pripravia na príchod nových modelov, no zdá sa, že zamestnanci predajní sa pustili do príprav o niečo skôr. Podľa informácií z pera skúseného analytika Marka Gurmana v predajniach dochádzajú modely Apple Watch Ultra, remienky pre Apple Watch a takisto kožené puzdrá či peňaženky MagSafe.

Apple plánuje čistenie ponuky zariadení

Rovnaký scenár sa týka aj modelov iPhone 12 a iPhonu 13. Vzhľadom na tieto fakty sa zdá, že predpoklady týkajúce sa odstránenia niektorých výrobkov budú pravdivé.

Apple totiž plánuje ukončenie predaja kožených a neskôr aj silikónových puzdier, ktoré nahradí nový materiál s názvom Finewoven. Z rovnakého materiálu by mali byť vyrobené aj športové remienky pre Apple Watch.

iPhone 13 mini
Zdroj: Trusted Reviews

Posledný tanec čaká aj najmenšieho figuranta v ponuke smartfónov a to spomínaný iPhone 13 mini. Apple už totiž neplánuje dodatočnú produkciu 5,4″ modelu a preto bude dostupný len do vypredania zásob. Podobne to bude aj s príslušenstvom, ktoré disponuje konektorom Lightning.

všetky dôležité novinky sa dozvieme už dnes večer, počas očakávanej konferencie Wonderlust. Nezabudnite sledovať náš web, kde vám počas celého večera budeme prinášať aktuálne novinky a informácie.

Prečítajte si tiež  iPhone 15 event Wonderlust je dnes. Čo nám Apple predstaví na akcii roka?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -