V dnešnom článku vám opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň.

1. We Step Widget

Zaujímavá aplikácia, ktorá pomocou widgetu počíta vaše kroky prejdené za jeden deň. V aplikácii si taktiež môžete nastaviť, akú vzdialenosť chcete každý deň prejsť, a aplikácia vás vždy upozorní či ste daný cieľ splnili alebo koľko vám do splnenia ešte zostáva.

- Reklama -

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: We Step Widget – federico bruni

Pôvodná cena: 0,99$

2. C25K®

Aplikácia C25K® je jednou z mnoha aplikácií, nachádzjúcich sa na App Store, ktoré slúžia k tomu aby vás udržali v kondícii. Táto aplikácia však patrí k obľúbeným, pretože pomáha ľuďom schudnúť či nabrať svalovú hmotu pomocou rôznych audiotréningov 3 krát do týždňa po dobu 8 týždňov. Čiže ak chcete začať cvičiť tak si stiahnite túto aplikáciu, možno vám pomôže.

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: C25K® – 5K Trainer Pro – (Go from Couch Potato to Running the 5K) – Zen Labs

Pôvodná cena: 1,99$

3. PDF PROvider

Jedná sa o veľmi zaujímavú aplikáciu, ktorá slúži k skenovaniu dokumentov pomocou vášho iZariadenia. Aplikácia umožňuje len pomocou fotoaparátu nasnímanie akéhokoľvek dokumentu, ktorý si následne môžete uložiť vo formáte PDF.

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: PDF PROvider – Darsoft Inc.

Pôvodná cena: 7,99$

4. SymbolGram PRO

Pomocou tejto aplikácie si budete môcť vytvárať skutočne zaujímavé fotografie rôznych tvarov. Táto vychytávka totiž umožňuje editovanie fotografií do rôznych obrazcov, symbolov alebo nápisov.

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: SymbolGram – LYNETTE PUI GAR FONG CASTELLANOS

Pôvodná cena: 0,99$

5. withframe – Photo collage editor

Ďalšia zaujímavá fotoaplikácia. Withframe je appka, ktorá určite poteší každého milovníka koláží. Umožňuje vytvárať rôzne fotokoláže presne podľa vašich predstáv.

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: withFrame – Photo collage editor – withnamu

Pôvodná cena: 1,99$

 

 

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.