V dnešnom článku ti opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň.

1. Passible Password Manager

Aplikácia, ktorá vyhrala ocenenie Apple’s Editor’s Choice Award vo viacerých krajinách, je dnes zdarma. Aplikácia slúži ako manažér tvojich hesiel a umožňuje prihlasovanie do rôznych účtov pomocou odtlačku prstu.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Passible Password Manager. Passwords vault & secure login in 1 – Clear Sky Apps LTD

Pôvodná cena: 2,99$

2. Galaxy Wallpapers & Backgrounds

Už dlho sme v našom rebríčku nemali aplikáciu, určenú pre milovníkov wallpaperov. Tak opäť  sa nám tu nejaká vyskytla. Tentokrát sa jedná o aplikáciu, ktorá obsahuje obrovské množstvo rôznych tapiet s vesmírnym motívom.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Galaxy Wallpapers & Backgrounds – Floor Girls

Pôvodná cena: 0,99$

3. Best 3D Wallpapers & Backgrounds for iPad Retina & iPad Air

Dlho sme ich tu nemali a teraz tu pre teba máme rovno dve.  Ďalšia aplikácia pre milovníkov tapiet. Táto obsahuje obrovské množstvo wallpaperov s 3D motívom, ktoré zaručene oživia tvoj iPad. Navyše sú všetky prispôsobené pre Retina displej.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Best 3D Wallpapers & Backgrounds for iPad Retina & iPad Air – Rise Up Labs

Pôvodná cena: 0,99$

4. Video in Video

Veľmi zaujímavá fotoaplikácia, ktorá dokáže vytvoriť z tvojich videí a obrázkov skutočne zaujímavé diela. Aplikácia totiž umožňuje vkladanie jedného videa do druhého. ako už názov aplikácie naznačuje čím vznikne skutočne zaujímavá zbierka.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Video in Video – Flambe Studios LLC

Pôvodná cena: 1,99$

5. Paper Keyboard

A náš dnešný rebríček zakončime zaujímavou aplikáciou, určenou pre ľudí, ktorí majú radi technické vychytávky. Vďaka tejto aplikácii si budete môcť urobiť z obyčajného kancelárskeho papiera klávesnicu pre tvoj iPhone.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Paper Keyboard – Fast typing and playing with a printed keyboard – Gyorgyi Kerekes

Pôvodná cena: 0,99$

Prečítajte si tiež  Zabudnite na lepiacu pásku. Takto schováte AirTag do kolobežky omnoho nenápadnejšie
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.