V dnešnom článku Vám opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň.

1.  Flic

Ak patríte medzi ľudí, ktorí majú vo svojom iPhone nekonečné množstvo fotografií a rozhodli ste sa ich pretriediť, táto aplikácia sa vám bude hodiť. Umožňuje totiž jednoduchými gestami fotografiu vymazať alebo zachovať.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Flic – Delete & Manage Camera Roll | Easily Delete Photos to Increase Disk Space – Lifehack Labs

Pôvodná cena: 2,99$

2. My Book List

Ak je čítanie kníh vašou najobľúbenejšou činnosťou a už pomaly strácate prehľad vo všetkých dielach, ktoré ste prečítali, tak s touto aplikáciou tomu bude koniec. Umožňuje totiž vytváranie akejsi virtuálnej knižnice pomocou skenovania ISBN kódu.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: My Book List – Scan ISBN barcode scanner to create and manage your library collection database inventory and export to BibTeX Zotero – Giacomo Balli

Pôvodná cena: 3,99$

3. Klingelring©

Ak vás už omrzeli vyzváňacie tóny, ktoré sú zakomponované do systému iOS a nechce sa vám vymýšlať si vlastné, tak túto aplikáciu určite musíte mať stiahnutú vo vašom iPhone. Aplikácia vám totiž umožní vytvoriť si vlastné vysokokvlaitné zvonenie len jedným klinkutím.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Klingelring© – Unlimited Ringtones – Fotios Botosakis

Pôvodná cena: 0,99$

4. Wee Kids Math

Ak vaše malé ratolesti trávia väčšinu svojho času hraním sa na iPade alebo iPhone, dovoľte im to. Nie však zabávaním sa pri sledovaní rôznych stránok alebo hraním vraždiacich hier. Pomocou tejto aplikácie, ktorá je dnes zdarma si budú môcť hravým spôsobom precvičovať matematiku na ľahkých príkladoch.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Wee Kids Math – Ebooks&kids

Pôvodná cena: 1,99$

 5. Hue LIFX Scintillator

Skvelá aplikácia určená pre ľudí, ktorí doma majú namontované svetlá Philips Hue. Aplikácia totiž umožňuje ovládanie týchto svetiel a taktiež disponuje zaujímavými farebnými kombináciami tak aby ste sa cítili doma čo najlepšie.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Hue LIFX Scintillator – Flaming Pear Software

Pôvodná cena: 2,99$

Prečítajte si tiež  Apple Music má už 60 miliónov predplatiteľov. Patríš medzi nich?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.