V dnešnom článku vám opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň.

1. ePaper

Táto zaujímavá aplikácia je určená pre každého, kto hľadá cestu ako by zo svojho iPadu vytvoril čo najlepší elektronický papier. Aplikácia totiž umožňuje ľubovolné písanie, kreslenie a zapisovanie si na “papiere” priamo na vašom iPade.

- Reklama -

Aplikáciu si môžete stiahnuť tu: ePaper – Sketch, Write, Paint and Take Notes on a Digital Paper Notebook – effectmatrix

Pôvodná cena: 3,99$

2. Ink Artist

Ďalšia aplikácia v našom dnešnom zozname, ktorá je určená pre milovníkov kreslenia. Umožňuje vytváranie ľubovolných kresieb presne podľa vašich predstáv. Navyše v tejto aplikácii máte k dispozícii rôzne nástroje na kreslenie a oživenie vášho diela.

Aplikáciu si môžete stiahnuť tu: Ink Artist – Vector Draw, Paint, Sketch, Doodle with Natural Brushes – effectmatrix

Pôvodná cena: 3,99$

3. ThinkBook

Zaujímavá aplikácia, ktorá plní úlohu akéhosi osobného asistenta spolu s osobným dátovým centrom. Aplikácia totiž môže obsahovať skutočne veľké množstvo najrôznejších dokumentov, či už potrebných do práce alebo na doma.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: ThinkBook – Write, Plan, Outline and Take Notes – Bitolithic Pty Ltd

Pôvodná cena: 3,99$

4. i2Reader

Užitočná aplikácia, ktorá dokáže premeniť váš iPhone či iPad na čítačku rôznych dokumentov. Navyše obsahuje zaujímavé funkcie, ktoré vám umožnia označený text priamo skopírovať, poslať, vyhľadať na internete a mnoho iných možností.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: i2Reader – Yuriy Melyushin

Pôvodná cena: 4,99$

5. Glow Wallpapers ©

Už sa to stalo akýmsi zvykom, že v našom každodennom vydaní Free Apps sa objavuje vždy jedna alebo dve, ktoré obsahujú veľké množstvo rôznych wallpaperov na oživenie vášho iPhonu či iPadu. Táto obsahuje veľké množstvo rôznych tapiet s neónovým a futuristickým motívom.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Glow Wallpapers © – FANTASY APPS

Pôvodná cena: 4,99$

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.