V dnešnom článku Vám opäť prinášame zopár aplikací, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň.

1. Photo Guard

Náš dnešný rebríček začneme aplikáciou, ktorú by sme asi všetci privítali na svojich Apple zariadeniach. Máte vo svojom telefóne fotografie, ktoré nechcete aby sa dostali na verejnosť? Tak potom táto aplikácia bude určená práve pre vás. Umožňuje totiž uzamknutie súkromných obrázkov a tak sa k nim dostanete len vy.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Photo Guard: protect your private photos from prying eyes! – Pavel Tarabrin

Pôvodná cena: 0,99$

2. Thermo-Hygrometer

Zaujímavá aplikácia určená pre amatérskych meteorológov a nadšencov do počasia. Táto aplikácia totiž dokáže premeniť váš iPhone či iPad na meteostanicu, v ktorej budete môcť vidieť aktuálnu teplotu, tlak a predpoveď počasia.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Thermo-Hygrometer (Barometer, Feels Like Temperature, THI) – morethan Apps

Pôvodná cena: 0,99$

3. Speak Spanish

Chcete sa naučiť po španielsky ak áno tak táto aplikácia je práve pre vás. Speak Spanish je zaujímavá aplikácia určená pre ľudí, ktorí sa radi vzdelávajú. Aplikácia totiž slúži ako akási elektronická učebnica, ktorá vás dokáže naučiť hovoriť základné frázy po španielsky.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Speak Spanish – Benjamin Holfeld

Pôvodná cena: 0,99$

4.  Speak Italian

Rovnaká aplikácia ako Speak Spanish. Ale ak sa nechcete učiť po španielsky tak Speak Italian vás naučí rýchlo a ľahko po taliansky. Speak Italian by vás mala naučiť základné frázy po taliansky. Určite sa bude hodiť každému, kto sa v lete chystá do Talianska alebo sa chce len naučiť tento krásny jazyk.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Speak Italian – Benjamin Holfeld

Pôvodná cena: 0,99$

5. Today In History

A na záver tu pre vás máme aplikáciu Today In History. Skvelá aplikácia určená milovníkom histórie. Zaujíma vás, čo sa stalo v tento deň napríklad pred 100 rokmi? Vďaka tejto aplikácii budete mať vždy prehľad o tých najväčších a najdôležitejších udalostiach z histórie.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Today In History – Downshift LLC

Pôvodná cena: 1,99$

Prečítajte si tiež  iPhone 6S Plus sa už ohýbať nebude!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.