Pokiaľ radi fotíte a editujete svoje zábery, dnes vám ukážeme novú aplikáciu, ktorá by vás mohla zaujať. Adobe testovalo nový Photoshop Camera celých 8 mesiacov a dnes evidentne nastal ten čas, kedy je pripravený do sveta. Do svojho iPhonu si ho viete nainštalovať úplne bezplatne. Pozrite sa na to, čo vám ponúka.

Adobe Photoshop Camera

Adobe predstavilo novú appku, ktorá dokáže do vašich fotografií pridávať pôsobivé efekty a filtre. Samozrejme, toto vie aj hociktorá iná aplikácia, ktorú stiahnete na AppStore. Výhodou Photoshop Camera je však to, že úpravy snímok môžete vykonávať “real-time”.

- Reklama -
https://dizajnovepodlahy.sk/virtualna-predajna/?utm_source=svetapple.sk&utm_campaign=appleglass
reklama

Akonáhle si teda vyberiete jeden z 80 filtrov a efektov, ktoré sú inšpirované umelcami, viete s nimi priamo fotiť a prispôsobovať samotný záber. Len tak pre zaujímavosť, na tvorbe appky spolupracovali známi umelci ako napríklad Billie Eilish a ďalší…

Pracuje tu AI

Adobe využíva vo veľkej miere umelú inteligenciu. Samotná aplikácia teda iba nenahodí efekt a filter do záberu, ale takisto prispôsobuje aj rôzne aspekty fotografie, ako napríklad jas, kontrast, ostrosť atď… Podľa tvorcov budú najčastejšími používateľmi predovšetkým tí, ktorí majú aj účet na Instagrame.

Najväčšou výhodou je fakt, že Photoshop Camera stiahnete úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Pozorné oko si však všimne, že po nainštalovaní musíte rátať s možnými (nie nutnými) in-app nákupmi. Nie je to však nič, čo by sme od Adobe neočakávali. Vyskúšali ste túto novinku? Čo na ňu hovoríte?

Adobe Photoshop Camera - nová bezplatná aplikácia, ktorá vás zaujme
Adobe Photoshop Camera – nová bezplatná aplikácia, ktorá vás zaujme
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.