Pred pár dňami sme vás informovali o tom, že v Telekome môžete v rámci špeciálnej ponuky získať až 1000 GB dát navyše, úplne zadarmo. Akcia platí od 1. marca do 31. marca (23:59). Mnohí z vás majú ale problémy s jej aktiváciou. Prinášame vám teda návod, ako na to!

Výhodný balíček pre každého

Ešte predtým, ako vám ukážeme samotnú aktiváciu tejto fantastickej akcie, mali by ste vedieť, na koho sa vlastne vzťahuje. Ono je to celkom jednoduché. Všetko čo potrebujete je paušál (Áno, Áno Biznis, Happy alebo Bez záväzkov). Telekom to v tomto prípade neurobil tak, ako pri minuloročných, letných balíčkoch. Vtedy sme dostali určitý počet dát v závislosti od toho, aký sme mali predplatený program.

V tomto prípade majú „nekonečné dáta“ prístupné úplne všetci, z každého jedného programu. Aktivácia prebieha prostredníctvom aplikácie Telekom a môžete ju urobiť od 1. marca. Ako už bolo uvedené vyššie v texte, táto ponuka bude platiť počas celého mesiaca. Potom prejdete na váš predplatený dátový balík. Pozrite sa spolu s nami na to, ako si túto novinku môžete na vašom iPhone aktivovať behom niekoľkých sekúnd.

Ako aktivovať v Telekome 1000 GB dát zadarmo?

Návod je v relatívne jednoduchý. Všetko, čo ale musíte najprv urobiť, je inštalácia aplikácie „Telekom“ a aktivácia vášho účtu. Následne, keď budete prihlásení, môžete pokračovať podľa týchto krokov:

  1. Na domovskej obrazovke kliknite na vaše meno s číslom
  2. Následne vyberte v menu (v strede) ikonku „pridať“
  3. V ponuke „Dátové balíčky“ máte možnosť „Jednorázové“
  4. Na spodnom konci ponuke kliknite na „Nekonečné dáta“
  5. Nakoniec potvrďte okno, ktoré na vás vyskočilo.
  6. Hotovo, aplikácia vás bude informovať o tom, že máte balíček aktívny.

To, koľko sa vám podarilo minúť môžete sledovať v prehľadoch na začiatku appky. Nás zaujíma, či sa nájde medzi našimi fanúšikmi niekto, kto dokáže minúť celých 1000 GB dát. Svoje fotografie nám môžete posielať do redakcie koncom mesiaca.

Ako aktivovať v Telekome 1000 GB dát zadarmo?
Ako aktivovať v Telekome 1000 GB dát zadarmo?
Prečítajte si tiež  HomePod mini bude oveľa dostupnejší, než väčšia verzia. Toto je očakávaná cena.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.