Aj keď si dnes mnohí z nás predplácajú hneď niekoľko streamovacích služieb súčasne, evidentne nám to nestačí. Aj preto postupne vznikajú nové projekty, ktoré sa nás snažia osloviť obsahom aj cenou. A presne takouto službou je Prima+, ktorá prichádza zo susednej Českej republiky. Zaujímavé je na nej to, že za ňu v rámci základného balíka nemusíte platiť. Má to ale obmedzenia.

Aj tento článok vznikol vďaka e-shopu Loopi.sk, kde nájdete kvalitné kryty pre váš iPhone ale aj iné Apple produkty. Vybavenie objednávky je veľmi rýchle a platiť môžete samozrejme aj cez Apple Pay (reklama)

Aby sme to vysvetlili, základný balík, ktorý nesie označenie „FREE“ vám dá k dispozícii prehrávanie filmov alebo seriálov úplne zadarmo. Budete sa ale musieť pripraviť na reklamy, ktorých určite nebude málo. Rovnako obmedzujúce bude aj vysielanie výhradne len v nižšej SD kvalite a možnosť sledovať „len“ 150+ českých alebo zahraničných filmov. Príjemným bonusom bude možnosť aktivácie živého vysielania televízie Prima.

Druhý balík nesie označenie „LIGHT“ a za ten si už zaplatiť musíte. Jeho česká cena štartuje na úrovni 99 kč čo je cca 4,17 € / mesačne a za tieto peniaze dostanete prehrávanie s o 50 % menším množstvom reklám. Zároveň sa môžete tešiť na tvorbu z dielne Prima+ Originals alebo predpremiéry seriálov. A čo je ešte lepšie, vďaka tejto službe si budete môcť pozrieť viac ako 2 000 českých ale aj zahraničných titulov.

Na záver tu máme najvyššie predplatné „PREMIUM“, ktorého cena štartuje na 149 kč, a teda cca 6,27 €. To síce nie je už tak málo no tešiť sa môžete na prehrávanie, v ktorom vás nebude rušiť ani jedna reklama. Ináč je tento balík prakticky rovnaký, ako verzia „LIGHT“.

Prima+ cenník
Zdroj: Prima+ (snímka obrazovky)

Na záver ešte stojí za pozornosť, že každé predplatné môže využívať až 5 členov jednej rodiny a rovnako tak, je v každom balíku zahrnutý aj archív. Dajte nám vedieť do komentára, čo si o tejto službe myslíte vy. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a názory.

Prečítajte si tiež  Apple predstavilo iCloud+. Čo ponúka?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.