Slovenskí operátori si pripravujú pre svojich zákazníkov pravidelné bonusy. O ten posledný sa postaral Telekom, ktorí sa rozhodol sprístupniť používateľom najnižších programov M nový televízny kanál. K dispozícii je na platformách Magio GO, Magio Sat a tiež Magia IPTV.

Konkrétne ide o TV stanicu CANAL+ Action, ktorú môžu diváci nájsť na 72 pozícii v rámci IPTV, alebo na 65 pozícii v rámci Magio Sat. Novinka je k dispozícii na 5 týždňov, pričom poslednýkrát si ju zadarmo budete môcť pustiť 31. mája 2023.

Ako už napovedá názov, nový kanál Canal+ Action je zameraný predovšetkým na akčné filmy a seriály, ktoré majú pochádzať predovšetkým z európskej produkcie CANAL+. K dispozícii tu bude ale aj iná produkcia a tiež obsah, ktorý v súčasnosti nenájdete na žiadnych konkurenčných televíznych kanáloch a dokonca ani v streamovacích službách.

Prvý film, ktorý sa na CANAL+ action odvysielal bol „Všetko, všade, naraz“ (2022), ktorý kritici ohodnotili siedmymi Oscarmi. Rovnako sa na tejto stanici objavili aj herecké mená ako Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger, Liam Neeson a Nicolas Cage.

Na Slovensko prišla aj nová streamovacia služba CANAL+

Zdroj: Canal+

Spoločnosť CANAL+, ktorá prevádzkuje služby, ako Skylink alebo freeSAT pred pár dňami na našom trhu spustila úplne novú streamovaciu službu CANAL+, ktorá ponúka nie len filmové, ale aj športové zážitky.

Diváci sa môžu tešiť na kvalitné filmy, seriály či dokumenty z európskej aj americkej produkcie a taktiež sú k dispozícii zápasy Premier League.

Nová streamovacia služba na našom trhu žiaľ neodštartovala žiadnou „cenovou akciou“ a preto si za ňu musíte zaplatiť plných 7,49 € / mesačne. Pokiaľ však máte, ako svojho TV operátora spoločnosť Skylink, do konca mája budete mať možnosť vyskúšať si CANAL+ úplne zadarmo.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  65" OLED TV od LG je v extrémnej zľave. Na 4K televízore ušetríte stovky eur
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.