Slovenskí operátori si pripravujú pre svojich zákazníkov pravidelné bonusy. O ten posledný sa postaral Telekom, ktorí sa rozhodol sprístupniť používateľom najnižších programov M nový televízny kanál. K dispozícii je na platformách Magio GO, Magio Sat a tiež Magia IPTV.

Konkrétne ide o TV stanicu CANAL+ Action, ktorú môžu diváci nájsť na 72 pozícii v rámci IPTV, alebo na 65 pozícii v rámci Magio Sat. Novinka je k dispozícii na 5 týždňov, pričom poslednýkrát si ju zadarmo budete môcť pustiť 31. mája 2023.

Ako už napovedá názov, nový kanál Canal+ Action je zameraný predovšetkým na akčné filmy a seriály, ktoré majú pochádzať predovšetkým z európskej produkcie CANAL+. K dispozícii tu bude ale aj iná produkcia a tiež obsah, ktorý v súčasnosti nenájdete na žiadnych konkurenčných televíznych kanáloch a dokonca ani v streamovacích službách.

Prvý film, ktorý sa na CANAL+ action odvysielal bol „Všetko, všade, naraz“ (2022), ktorý kritici ohodnotili siedmymi Oscarmi. Rovnako sa na tejto stanici objavili aj herecké mená ako Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger, Liam Neeson a Nicolas Cage.

Na Slovensko prišla aj nová streamovacia služba CANAL+

Zdroj: Canal+

Spoločnosť CANAL+, ktorá prevádzkuje služby, ako Skylink alebo freeSAT pred pár dňami na našom trhu spustila úplne novú streamovaciu službu CANAL+, ktorá ponúka nie len filmové, ale aj športové zážitky.

Diváci sa môžu tešiť na kvalitné filmy, seriály či dokumenty z európskej aj americkej produkcie a taktiež sú k dispozícii zápasy Premier League.

Nová streamovacia služba na našom trhu žiaľ neodštartovala žiadnou „cenovou akciou“ a preto si za ňu musíte zaplatiť plných 7,49 € / mesačne. Pokiaľ však máte, ako svojho TV operátora spoločnosť Skylink, do konca mája budete mať možnosť vyskúšať si CANAL+ úplne zadarmo.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Tento 55" Hisense TV so 4K rozlíšením kúpite v zľave extrémne lacno
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.