Počas tohto roka sme vás už niekoľkokrát informovali, ako známi slovenskí operátori zvyšujú ceny mobilných služieb. Nevyhlo sa tomu ani Tesco mobile, ktoré bude od 31. januára 2023 zdražovať. Dôvodom je rast nákladov, s ktorými sa potýka aj konkurencia. Prevádzkovateľ ale prezradil aj dobré správy.

Jednou z nich je tá, že zákazníci dostanú prístup do 5G siete operátora O2, vďaka čomu budú môcť využívať rýchlejšie dátovanie. Aby toho nebolo málo, pokiaľ vlastníte Clubcard, dočkáte sa zvýhodnených cien až o 20 %. Vďaka trojnásobnému kreditu pri každom dobití sa tiež môžete tešiť na volania, SMS správy a dátovanie za mimoriadne výhodné ceny.

Tesco mobile zdražie. Chce, aby ste používali Tesco Clubcard

Novinky, ktoré uvádza Tesco mobile pre zákazníkov, potvrdzujú synergiu medzi dvoma materskými spoločnosťami O2 Slovakia a Tesco Stores. Tesco mobile zákazníci majú tak možnosť využívať spoľahlivú sieť O2 a zároveň benefitovať aj z členstva v najväčšom vernostnom programe na Slovensku Tesco Clubcard.

„Tesco mobile má za sebou dve silné značky a vďaka ich spolupráci vieme priniesť pre našich zákazníkov najmodernejšiu 5G sieť O2 a zároveň zvýhodniť ceny pre verných členov Tesco Clubcard. Previazanie s programom Clubcard plánujeme v budúcnosti ešte viac prehlbovať,“ prezradila marketingová manažérka Tesco mobile Barbora Zajacová.

Máte program Trio? Tešte sa na 5G sieť 

Od 31. januára 2023 môžu zákazníci Tesco mobile s programom Trio surfovať v najmodernejšej 5G sieti O2, ktorá je v súčasnosti dostupná už pre viac ako 36,3 % obyvateľov Slovenska a v ktorej rozširovaní sa pokračuje ďalej.

Pre prístup do 5G siete potrebuje zákazník okrem pobytu v pokrytí 5G zariadenie podporujúce sieť 5G a kompatibilnú SIM kartu. 5G telefón môže zákazník nájsť aj v ponuke Tesco mobile, rovnako všetky predávané SIM karty sú kompatibilné. V prípade záujmu o 5G telefón alebo bezplatnú výmenu staršej SIM za SIM kartu kompatibilnú s 5G môže zákazník navštíviť ktorýkoľvek hypermarket Tesco.

S Clubcard stále najvýhodnejšia efektívna cena za volania, SMS aj dáta

„Procesom úpravy cien z dôvodu rastu nákladov si prešiel už takmer celý telekomunikačný trh a nevyhol sa ani Tesco mobile. Zákazníkom však okrem zmeny cien prinášame aj zvýšenie hodnoty v podobe prístupu do 5G siete a zároveň zmenu ceny si môžu čiastočne kompenzovať zákazníci vernostného programu Tesco Clubcard, pre ktorých bude program Trio o 20% výhodnejší ako s bežnými cenami, dodala marketingová manažérka Tesco mobile Barbora Zajacová.

Prečítajte si tiež  Periskop v iPhone môže prísť až v roku 2022. Tvrdí to Ming-Chi Kuo!

Od 31. januára 2023 budú zákazníci Trio so zaregistrovanou kartou Clubcard platiť o 20 % menej oproti zákazníkom bez Clubcard. S trojnásobným kreditom tak budú môcť volať a SMS-kovať za stále najvýhodnejšiu efektívnu cenu na trhu – 4 centy za minútu alebo SMS a dátovať za 40 centov na deň.

Tesco Mobile
Tesco Mobile

Clubcard ceny v Tesco mobile si môže zákazník pohodlne aktivovať zaslaním čísla svojej karty Clubcard prostredníctvom SMS, zaregistrovaním v mobilnej aplikácii Môj Tesco mobile, požiadaním na zákazníckej linke alebo pri aktivácii vo všetkých predajniach Tesco. Výhody Clubcard cien si so svojou kartou môže užívať nielen jej držiteľ, ale aj celá jeho rodina až na 20 telefónnych číslach.

Zvýšenie objemu denných dát & 3x viac dát v balíčku s Clubcard

Spolu s vylepšením siete Tesco mobile pridáva dáta do denného balíčka, ktorý po novom obsahuje až 400 MB na deň.

Okrem denných dát môže zákazník surfovať s dátovými balíčkami od 4 € mesačne, s ktorými členovia Clubcard opäť získavajú špeciálnu výhodu – až 3x viac dát k svojmu balíčku pri dobití kreditu. Ak si napríklad Clubcard zákazník s aktívnym balíčkom 5 GB dobije kredit, získa až 10 GB navyše, ktoré môže využiť do skončenia platnosti balíčka.

Tesco Mobile
Tesco Mobile

Staršie programy Tesco mobile a ponuka SIM kariet

Zákazníci s programom Trio budú o novinkách oboznámení na konci decembra tohto roku. Zákazník, ktorý už má číslo Clubcard zaregistrované na svojom telefónnom čísle, získa Clubcard ceny automaticky od 31. 1. 2023.

Ostatní zákazníci si ho môžu kedykoľvek zaregistrovať. Zákazníci so starším programom Bodka alebo s kartou na dobíjanie kreditu môžu využívať 5G sieť a Clubcard ceny bezplatnou zmenou programu na Trio zavolaním na zákaznícku linku alebo návštevou hypermarketu Tesco. SIM karta Tesco mobile je dostupná vo všetkých predajniach Tesco na Slovensku a v e-shope na www.tescomobile.sk.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -