Pokiaľ máte radi digitálnu zábavu, máme pre vás skvelú správu. Herné štúdio Ustwo Games, ktoré sa postaralo o legendárny titul Monument Valley či Assemble With Care dnes zverejnilo upútavku na úplne novú hru s názvom Alba: Wildlife Adventure. Dostupná bude v podstate na všetkých platformách už koncom tohto roka.

Alba: Wildlife Adventure

O novinke zatiaľ veľmi nevieme, no vzhľadom na trailer očakávame jednoduché a hravé 3D prostredie. V hlavnej úlohe sa objaví postava Alba, ktorá vás prevedie celým príbehom. Hráči by mali podľa popisu zažiť „stredomorské leto plné priateľstva, rodiny a prírody“.

Alba navštívi svojich prarodičov a spolu s kamarátkou Ines preskúma okolitú prírodu. V tomto momente by mala spozorovať zviera v nebezpečí, čo ju nenechá chladnou a rozhodne sa konať. Vytvorí akúsi „ligu pre zvieratá“, pomocou ktorej sa ich pokúsi ochrániť na ostrove, kde sa všetko odohráva. Ako sme už uviedli vyššie, prvotné informácie sú len veľmi strohé a tak si budeme musieť počkať na ďalší popis či trailer (prípadne rovno gameplay).

Novinka by mala byť vydaná cez zimu 2020 a zahráte si ju prakticky na všetkých platformách. Objaví sa na iOS, macOS, tvOS, PC a tiež herných konzolách. Aké máte v súčasnosti nainštalované hry vo vašich zariadeniach? Napíšte nám do komentára tie, ktoré vás najviac bavia!

zdroj

Prečítajte si tiež  5 najlepších aplikácií za február 2015
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.