Softvérové produkty od Apple nájdete aj na konkurenčných platformách. Firma tu ponúka napríklad aplikáciu Apple Music, cez ktorú sa dá počúvať hudba (samozrejme za predplatné). Hoci sa to nezdá, v skutočnosti zažíva solídnu popularitu. Teraz získala update.

Apple Music pre Android prešiel vylepšením

Ak vlastníte operačný systém Andorid, no napriek tomu preferujete hudobnú streamovaciu službu od Apple, máme pre vás dobré správy. Technologický gigant vydal aktualizáciu, vďaka ktorej získala všetky novinky z iOS 14 a dokonca ešte niečo navyše.

Po novom by mala mať aplikácia Apple Music v Androidoch vylepšenú kartu „Na vypočutie“, prepracovanejšie a sofistikovanejšie vyhľadávanie, funkciu automatického prehrávania a mnoho ďalšieho. Používateľské rozhranie sa jemne pozmenilo, no zvyknete si rýchlo.

Zaujímavým bonusom ostáva, že majitelia Androidov môžu využívať unikátnu funkciu prelínania, ktorú nepodporuje iPhone a ani iPad. Z radov Apple ju nájdeme len na Macu.

V praxi dokáže zabezpečiť, aby sa dve skladby počas prepínania prelínali až po dobu 12 sekúnd. Vieme, že je to možno trochu zbytočnosť, no prečo ju nemáme k dispozícii na iPhone? Odpoveď na túto otázku zostáva záhadou.

Dokument podpory od spoločnosti Apple na záver dopĺňa, že firma zapracovala aj na drobných chybách zabezpečenia. Všetko by už malo byť v poriadku.

Ak patríte medzi používateľov Apple Music na zariadeniach s Androidom, do komentára nám napíšte, ako ste s aplikáciu spokojní. My sme sa s touto kombináciou zatiaľ nestretli a preto chceme počuť aj váš názor. Budeme radi za každý postreh.

zdroj

Prečítajte si tiež  Chlapec chcel ukázať aký má dobrý obal ale moc mu to nevyšlo.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here