Apple Music nenájdeme iba na operačnom systéme iOS. Nachádza sa aj na konkurenčnej platforme. Android verzia Apple Music dostáva novinky z iOS 13. Má to však jedno “ale”.

Android verzia Apple Music dostáva novinky z iOS 13.

Ešte donedávna sme tvrdili, že Apple Music na konkurenčnej platforme iOS, Androide príliš úspechu nezískalo. Dôvodom bol fakt, že ľudia radšej siahli po Spotify ako riešení od Applu. Ako sa ale ukazuje, v poslednej dobe to už akosi neplatí. Applu sa podarila perfektná vec, keď prednedávnom bola appka niekoľko týždňov v rebríčku s najsťahovanejšími appkami.

To znamená, že majitelia ostatných zariadení majú o službu záujem. Spoločnosť Apple sa teda rozhodla, že nebude bez nich rozhodovať o funkčnosti aplikácie a rozhodla sa im sprístupniť zatiaľ “iba” beta verziu Apple Music, ktorá prináša zásadné novinky z operačného systému iOS 13. Nájdeme tu novinky ako napríklad perfektne spracovaný tmavý režim celej appky, možnosti prehrávania textu skladieb počas prehrávania (v podstate uvidíte text vtedy, keď sa má spievať) a podobne. Nebojte sa, Android používatelia to však skôr ako my mať nebudú. Teda aspoň pravdepodobne.

Oficiálna verzia až po oficiálnom vydaní iOS 13.

Pokiaľ ste sa báli, že Apple myslí na používateľov Andoridu viac ako na tých svojich, mýlite sa. To čo sme vám práve opísali je dostupné zatiaľ iba v beta testovaní a to majú k dispozícii aj používatelia Applu vrámci verejného beta testovania iOS 13. Je jasné, že oficiálne bude vynovená funkcia spustená už čoskoro avšak nemyslíme si, že to bude skôr ako približne za mesiac. Pravdepodobne by mala prísť presne vtedy, keď Apple vydá iOS 13 pre všetkých. Tu sa skloňuje dátum 10.september 2019.

- Reklama -

Pokiaľ teda používateľom Andoridu a už sa neviete dočkať, môžete si vyskúšať vylepšenú funkciu Apple Music aj dnes. Vrámci beta testovania ale musíte zároveň aj rátať s tým, že nie všetko bude fungovať povedzme úplne dokonale. Aj vy však prispejete k tomu aby appka bola v budúcnosti stabilná a aby neobsahovala žiadne chyby…

Android verzia Apple Music dostáva novinky z iOS 13. - svetapple.sk
Android verzia Apple Music dostáva novinky z iOS 13. – svetapple.sk
- Reklama -
ZDROJ9to5mac
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here