Najväčšia streamovacia služba na svete už roky pracuje na zavedení technológie HiFi, ktorá by mala používateľom priniesť podporu prehrávania skladieb a iného obsahu v bezstratovom formáte. Pokiaľ si teda potrpíte na kvalite hudby, toto predplatné budete považovať za samozrejmosť.

Ako, ale uvádza 9to5mac, Spotify HiFi zďaleka nebude lacné. Ešte pred tým, ako sa však dostaneme ku jeho cene je nutné spomenúť, že názov predplatného bude celkom iný.

Aj keď názov „HiFi“ hovorí za všetko, predplatné ponúkne aj iné benefity. Presne preto by malo niesť označenie „Spotify Platinum“ – ktoré vyzdvihne všetky jeho výhody.

Za túto cenu si Spotify Platinum predplatí len málokto 

Spotify, smartfón s Androidom a slúchadlá
Zdroj: Unsplash / Sumeet B

No a koľko si zaň zaplatíme? Nebudete veriť vlastným očiam. Podľa dostupných informácií, ktoré pochádzajú priamo zo spoločnosti Spotify, by malo stáť platinové členstvo presne 19,99 $ v USA, čo je v porovnaní s konkurenciou absolútne absurdná čiastka.

Dôležité je však doplniť, že Spotify Platinum sľubuje používateľom aj prístup do Pro playlistov či knižníc a zároveň prístup ku Podcastom, v ktorom ich nebudú otravovať žiadne reklamy. Aj tak sa nám, ale zdá, že táto cena je mierne prestrelená.

Ak totiž ľudia budú chcieť počúvať hudbu v bezstratovej kvalite, môžu si predplatiť základné predplatné Apple Music za cenu 5,99 € / mesačne (pre dospelú osobu), ktoré už túto vychytávku podporuje. Rovnako je možné službu vyskúšať v rámci 3 mesačnej skúšobnej doby úplne zadarmo, čo Spotify ani zďaleka neponúka.

Dajte nám vedieť do komentára, čo si myslíte o novom kroku spoločnosti Spotify. Je podľa vás vyššie uvedená čiastka akceptovateľná? Tešíme sa na všetky vaše postrehy a názory.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  iPhone 15 Pro dokáže natáčať 3D video: YouTuber vám ukáže, ako obísť obmedzenia Apple
Môže ťa zaujímať
- Reklama -