Ubisoft, spoločnosť stojaca za mega úspešným Assassin’s Creed dnes potešila svojich iOS fanúšikov po celom svete! Práve iOS verziu svojej hry, Assassin’s Creed: Pirates ponúka zadarmo v iTunes AppStore.

Zadarmo

Táto štedrosť však nie je trvalá, ide len o dočasnú akciu. Normálne hra stojí 5,99 € čím sa radí medzi tie drahšie tituly. V hre sa dostanete do Karibiku, kde budete mať vlastnú loď, na ktorej postupne budujete svoju flotilu. S tou neskôr  ovládnete Karibské more spolu s priľahlými ostrovmi. V hre nájdeme aj In-App nákupy, vďaka ktorým nakupujete kolekcie mincí v príslušných hodnotách. Celkovo ju autori odporúčajú hrať na iPhone 5 a novších zariadeniach od neho. Inak údajne neponúkne skvelý zážitok z hrania. Tak isto ju nenainštalujete na starší operačný systém ako iOS 7.0! Pokiaľ máte o hru záujem, má 886 Mb a môžte si ju stiahnuť priamo tu.

Assassins-Creed-4-Black-Flag-hello-there
Po grafickej stránke patrí hra skôr k vyššiemu priemeru – svetapple.sk
Prečítajte si tiež  5 aplikácií, ktoré sú dnes zadarmo!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.