Jailbreak komunita z čias iOS 6 si môže pamätať na pomerne populárnu utilitu známu ako Auxo. Šlo vlastne o jednoduchý multitasking, ktorý nahradil ten od Apple, no vyzeral omnoho lepšie. S príchodom iOS 7 sa však všetko zmenilo a táto utilita stratila význam vzhľadom na to, že si z nej zobralo príklad prakticky aj samotné Apple, ktoré predstavilo úplne nový multitasking. Každopádne, Auxo sa vracia vo verzii pre iOS 8!

Už čoskoro

Táto utilita bola obľúbená predovšetkým pre svoju jednoduchosť a hlavne peknú animáciu, ktorú v prípade multitaskingu zobrazovala. Skrátka, šlo o vydarenú vec, ktorá stratila popularitu kvôli iOS 7. Nevadí, istý vývojár s prezývkou  Sentry-NC, sa totiž rozhodol, že prinavráti Auxu zašlú slávu, a tak vytvoril verziu, určenú špeciálne pre iOS 8. Problém je, že bol nútený prepísať celý kód utility, a tak je viac než pravdepodobné, že pokiaľ ste ju už mali dávnejšie zakúpenú, budete tak musieť spreviť znova. Auxo však vyzerá skvele a podľa nás je tento multitasking omnoho krajší, ako samotný multitasking od Apple, ktorým iOS disponuje. Vysúvať sa bude pravdepodobne priamo z ľavého dolného rohu tak, ako nám to vývojár ukázal pomocou Vine-u. Čo poviete, myslíte, vyzerá Auxo lepšie ako multitasking od Apple? 

- Reklama -

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.