Pokiaľ patríš medzi tých, ktorí si občas na svojom iPhone radi zahrajú nejakú jednoduchšiu či zložitejšiu hru, máme pre teba tip na výborný titul, ktorí nesie názov Bob & Bobek Adventures. Táto hra ti spolu s dvoma hlavnými hrdinami ukáže, že zabaviť sa dá aj ináč ako pomocou strielačiek, sci-fi či iných herných titulov, ktoré v súčasnosti dobývajú svet.

Bob & Bobek Adventures

Pokiaľ patríš medzi staršiu generáciu, dvojicu Boba a Bobeka ti zrejme netreba predstavovať. Ak si však o čosi mladší a spomínaný pár náhodou nepoznáš, môžeš ho spoznať v úplne novej hre s názvom Bob & Bobek Adventures. Vývojári tejto hry už začiatkom tohto roka uviedli na trh hru Bob & Bobek Ice hockey Team a v súčasnosti sa pokúšajú nadviazať na tento úspešný titul úplne novou hrou. Novinka nesie názov Bob & Bobek Adventures a pokiaľ miluješ hry a možno aj túto legendárnu dvojicu ešte z detsva, hra ťa zaručene chytí!

Celou pointou tejto hry je vlastne to, že jej hlavní hrdinovia zažívajú spolu s tebou množstvo dobrodružstiev, pričom prechádzajú rôznymi levelmi. Jedná sa teda o klasický typ akčnej skákačky na dlhé chvíle, tentokrát veľmi pekne a (v našich končinách) aj klasicky spracovaný.

- Reklama -

hra-most0351

Crowdfunding

Vývojári tejto série netradičných skákačiek sa rozhodli, že svoju hru sprístupnia na crowdfundingovej platforme Startovač, čo znamená, že aj ty ich v tvrdom boji na poli mobilných aplikácii môžeš podporiť a ešte k tomu získať aj vzácne poďakovanie. Ako?

Crowdfunding (v preklade davové financovanie) je spôsob, ako nové projekty môžu získavať peniaze a podporu priamo od fanúšikov napríklad na samotný vývoj produktu. Čo je však na tom krásne je to, že bez odmeny nezostane ani ten, kto prispieva. Každý jeden, kto na projekt prispeje dostane ako poďakovanie odmenu, ktorú k danej výške príspevku ponúka sám autor.

B&B_Adventure-promoapss_v1

Podpor Boba a Bobeka aj ty!

A k hre Bob & Bobek Adventures môžeš ako poďakovanie získať hneď vzácne, zberateľské kúsky! Veď posúď sám.

Každý, kto prispeje, dostane svoju odmenu. Pôjde napríklad o exkluzívny prístup do hry Bob a Bobek Fotbal o mesiac skôr, než sa hra ukáže v obchodoch, ďalej všetky hry s Bobom a Bobekom na dva roky zadarmo s umiestnením tvojho mena do titulkov či prístup k beta verziám hier, možnosť testovania a zdieľania dojmov, čím sa človek stane súčasťou týmu vývojárov.

Jednoznačne najväčšou a najvzácnejšou „bombou“ je však možnosť získať autorizované a podpísané kresby priamo od pána Jiránka z roku 2006! Jedná sa o sieťotlač z jeho osobného archívu, pravosť bude potvrdená jeho manželkou. Kto prispeje skôr, bude vyššie v poradovníku a podľa toho si budeš môcť vybrať, konkrétnu kresbu z katalógu, ktorý dostaneš.

 sitotisk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.